Sport

W przyszłym tygodniu otwarcie sztucznego lodowiska w Jaśle

Jeśli pogoda nie przeszkodzi, to prawdopodobnie w przyszłym tygodniu nastąpi otwarcie sztucznego lodowiska zlokalizowanego przy Miejskim Ośrodku Sportu i Rekreacji w Jaśle.

W przyszłym tygodniu otwarcie sztucznego lodowiska w Jaśle (fot. Przemysław Janas, Jaslonet.pl)

Od kilku dni na termometrze widnieje ujemna temperatura, co sprzyja temu, aby rozpocząć funkcjonowanie sztucznego lodowiska w Jaśle. – Na lodowisku prowadzimy prace przygotowawcze oraz tworzona jest tafla – poinformował Tadeusz Baniak, dyrektor Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Jaśle.

Opłaty bez zmian!

Dla amatorów łyżwiarstwa mamy dobrą informację, bowiem ceny za korzystanie z obiektu nie ulegną zmianie i będą na takim samym poziomie, jak w roku ubiegłym. Każdego dnia odbywać będą się trzy seanse. Pierwszy od godziny 13:30-15:00, drugi od 16:00-17:30, a trzeci od 18:30 do 20:00. Młodzież szkolna i studenci za wstęp zapłacą 5zł, a dorośli 7zł.

Od poniedziałku do piątku w godzinach od 7:30 do 13:00 lodowisko zarezerwowane będzie dla grup zorganizowanych (np. szkół w ramach zajęć wychowania fizycznego). Wstęp w przypadku grupy zorganizowanej to koszt 3 zł.

Ostateczne decyzja dotycząca dnia, w którym lodowisko zostanie otwarte zapadnie w przyszły poniedziałek.

(PJ)

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x