Sport

Walka o ligowe punkty z Górnikiem Strachocina

Walka o ligowe punkty rundy wiosennej zaczęła się na dobre. W ramach zaległej XVIII kolejki spotkań o mistrzostwo Krośnieńskiej Klasy Okręgowej, Czarni Jasło podejmować będą przed własną publicznością Górnik Strachocine.

„Górnicy” są tegorocznym beniaminkiem, ich obecna sytuacja nie jest zbyt imponująca, mając tylko ośmiopunktową przewagę nad znajdującymi się strefie spadkowej zespołami klasyfikuje to drużynę pośród tych broniących się przed spadkiem. Zawodnicy ze Strachociny mogą się za to pochwalić dobrą passą, która trwała od ubiegłej rundy, bowiem zwyciężali wszystkie spotkania wyjazdowe. W rundzie rewanżowej w czterech spotkaniach na swoje konto zgromadzili już siedem punktów. Walka z Czarnymi Jasło jednak nie będzie łatwa. 

O dobry wynik dla lidera „okręgówki” nie będzie trudno o ilę podopieczni Jerzego Daniły pozbierają się po ostatniej wpadce, jaka przydarzyła się w meczu z Orłem Pustyny przegranym 1:0. Środowe spotkanie niewątpiliwe będzie szansą na rehabilitację, tym razem na własnej murawie. Spotkanie o godzinie 17 przy ulicy Śniadeckich.

Terminarz  XVIII kolejki przedstawia się następująco:

Czarni Jasło – Górnik Strachocina
Zamczysko Odrzykoń – GKS Krościenko Wyżne/Pustyny
Wisłoka Nowy Żmigród – Piast Miejsce Piastowe
LKS Skołyszyn – Sanovia Lesko
Przełom Besko – Kotwica Korczyna
Nafta Jedlicze – Bieszczady Ustrzyki Dolne
Cosmos Nowotaniec – Start Rymanów
Leśnik Baligród – Szarotka Uherce

Przemysław Janas
Jaslonet.pl

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x