r e k l a m a
Piłka nożnaSportWażne wydarzenia

Walne Sprawozdawcze Zebranie Członków Klubu Czarni 1910 Jasło

W miniony piątek (30 marca 2012 roku) w świetlicy budynku klubowego przy ulicy Śniadeckich 15 odbyło się Walne Sprawozdawcze Zebranie Członków Klubu JKS Czarni 1910 Jasło.
Walne Sprawozdawcze Zebranie Członków Klubu Czarni 1910 Jasło (fot. archiwum - Przemysław Janas, Jaslonet.pl)

„Znak słowno – graficzny JKS Czarni 1910 Jasło jest znakiem towarowym zastrzeżonym. Używanie naszego znaku bez zgody właściciela jest czynem niezgodnym z prawem. Wszelkie formy używania naszego znaku bez zgody właściciela będą kierowane na drogę sądową. To oznacza na przykład, że właściciele stron internetowych czy producenci gadżetów lub odzieży z herbem Czarnych Jasło by móc kontynuować swoją działalność muszą wystąpić o zgodę”.

Kolejna uchwała dotyczyła sprawy, która od kilku lat nie została prawnie uregulowana. Dotyczy ona zmiany nazwy klubu z JKS Rafineria Czarni 1910 Jasło na JKS Czarni 1910 Jasło. Uchwała została pozytywnie zaakceptowana.

W piątkowy wieczór dokonano także zmian w zarządzie klubu. Z pracy w zarządzie zrezygnował Dariusz Bernacki. Na jego miejsce wybrany został Sebastian Osuch. Z komisji rewizyjnej zrezygnował Tomasz Dziobek, na którego miejsce został wybrany Andrzej Walczyk. Zmiany, które nastąpiły są spowodowane tym, iż z przyczyn regulaminowych czynni zawodnicy (jak również trenerzy) nie mogą pełnić w/w funkcji.

W wolnej dyskusji Zarząd Klubu przedstawił wszystkim zebranym swoją opinie na temat ilości członków klubu o ponad 100 letniej tradycji. Obecnie klub JKS Czarni 1910 Jasło zrzesza 35 członków i w opinii obecnego zarządu taka ilość jest całkowicie niezrozumiała. Nowy zarząd klubu JKS Czarni 1910 Jasło jednogłośnie otrzymał absolutorium.

Czarni Jasło

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
gbur
gbur
2024 lat temu

To zgromadzenie leśnych dziadków jeszcze istnieje ????
Czas rozwiązać ten klubik przynoszący w piłce kopanej tylko wstyd dla miasta.

jks
jks
2024 lat temu

do gbur to się wyprowadź z tego miasta kolejny gbur co pojęcia nie ma co się w jaśle dzieje

Zabka
Zabka
2024 lat temu

wstyd to ty przynosisz gburze jeden;;;;;;;d

Back to top button
3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x