r e k l a m a
Piłka nożnaSport

Wizyta Czarnych Jasło w Szkole Podstawowej nr 2 w Jaśle (foto)

W dniu dzisiejszym zawodnicy klubu JKS Czarni 1910 Jasło wraz z trenerem Robertem Hapem oraz przedstawicielami zarządu udali się na kolejne już spotkanie z dziećmi. Tym razem seniorzy Czarnych odwiedzili Szkołę Podstawową nr 2 w Jaśle.

Wizyta Czarnych Jasło w Szkole Podstawowej nr 2 w Jaśle (foto) (fot. Przemysław Janas, Jaslonet.pl)

Przypomnijmy, że w ubiegłym tygodniu seniorzy Czarnych odwiedzili Specjalny Ośrodek Szkolno – Wychowawczy w Jaśle, by tamtejszym uczniom zaprezentować jak wygląda piłka nożna ,,od kuchni”. Wizyta spotkała się z bardzo dużym zainteresowaniem dzieci, dlatego włodarze jasielskiego klubu postanowili odwiedzić Szkołę Podstawową nr 2 w Jaśle.

Wizyta Czarnych Jasło w Szkole Podstawowej nr 2 w Jaśle (foto) (fot. Przemysław Janas, Jaslonet.pl)

Celem spotkania było przybliżenie uczniom tego ośrodka kilku aspektów dotyczących funkcjonowania klubu i drużyny sportowej, tajników prowadzenia zajęć treningowych oraz przedstawienie podstawowych zasad gry w piłkę nożną. Na końcu spotkania dla dzieci przygotowana została niespodzianka w postaci biletów upoważniających ich do bezpłatnego obejrzenia sobotniego spotkania z JKS Jarosław na stadionie przy Śniadeckich.

Wizyta Czarnych Jasło w Szkole Podstawowej nr 2 w Jaśle (foto) (fot. Przemysław Janas, Jaslonet.pl)

– Tego typu spotkania są przede wszystkim integracją. Staramy się tym złamać stereotypy, że piłkarze Czarnych nigdzie się nie prezentują. Mamy nadzieję, że uda nam się jeszcze powtórzyć takie spotkanie. – mówi Robert Hap, trener seniorów Czarnych Jasło.

Zobacz fotorelację! (fot. Przemysław Janas)

Przemysław Janas
Jaslonet.pl

Tagi
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

3
Dodaj komentarz

avatar
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
matkafloferKibol Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Kibol
Gość
Kibol

Moja była buda…Brawo

flofer
Gość
flofer

Niesamowita atrakcja spotkała uczniów sp.2. Widać ogromne zainteresowanie na twarzach tych szczęściarzy którzy mogli brać udział w tym niesamowitym widowisku, pewnie do teraz nie mogą ochłonąć

matka
Gość
matka

zadbajcie o porządek na swietlicy bo takiego bałaganu nie widziałam nikt nie wie oco chodzi boże po co ja to dzicko dałam do dwójki co siętam dzieje

Close
X