r e k l a m a
Sport

Wybrano najpopularniejszych sportowców oraz trenerów 2011 roku (foto)

Konrad Mucha trenujący w Miejskim Klubie Sportowym MOSiR Jasło zajął drugie miejsce w III Plebiscycie na najpopularniejszych sportowców i trenerów Podkarpackiego Trójmiasta – Jasła, Krosna i Sanoka w 2011 roku, który został zorganizowany przez włodarzy tych miast. Burmistrza Jasła Andrzeja Czerneckiego, prezydenta Krosna Piotra Przytockiego oraz burmistrza Sanoka Wojciecha Blecharczyka pod patronatem medialnym tygodnika Nowe Podkarpacie. Najwyżej z jasielskich trenerów uplasował się opiekun Klubu Sportowego Speed Jasło Damian Ciborowski.

nz. Konrad Mucha, zdobywca II miejsca w Plebiscycie (fot. Przemysław Janas, Jaslonet.pl)

18-letni zawodnik MKS MOSIR Jasło w Plebiscycie zdobył łącznie 13875 głosów, z czego 1454 zostało oddanych poprzez kupony oraz 12421 poprzez SMS-y. Jaślanin otrzymał również statuetkę Najpopularniejszego Młodzieżowca. Najpopularniejszym sportowcem Trójmiasta – zdaniem czytelników wyłoniony został 25-letni zawodnik Ciarko PBS Bank Sanok Tomasz Malasiński.

Plebiscyt na najpopularniejszych sportowców i trenerów 2011 roku (fot. Przemysław Janas, Jaslonet.pl)

Rozstrzygnięciu Plebiscytu towarzyszyła Międzynarodowa Gala IKO SOSAI KARATE KYOKUSHINKAIKAN oraz 35-lecie Kyokushin w Jaśle, w przerwie którego odbywały się podsumowania poszczególnych kategorii rywalizacji.

Plebiscyt na najpopularniejszych sportowców i trenerów 2011 roku (fot. Przemysław Janas, Jaslonet.pl)

Podczas gali można było obejrzeć walki z udziałem medalistów Mistrzostw Europy z Ukrainy, Rumunii i Rosji oraz medalistów Mistrzostw Polski w Karate Kyokushin, a także: pokazy kaskaderów i sztuk walki oraz testy rozbijania twardych przedmiotów temashiwari, które cieszyły się sporym zainteresowaniem licznie zgromadzonych kibiców w hali sportowej Miejskiego Ośrodka Sportu i Rekreacji w Jaśle.

Plebiscyt na najpopularniejszych sportowców i trenerów 2011 roku (fot. Przemysław Janas, Jaslonet.pl)

W III plebiscycie o miano najpopularniejszych ubiegało się 46 sportowców (w tym 8 kobiet) z 23 klubów, reprezentujących 17 dyscyplin sportowych i 17 trenerów z 16 klubów, reprezentujących 9 dyscyplin sportowych.

Zobacz fotorelację z Plebiscytu!

W pierwszej dwudziestce  sportowców z Jasła, znaleźli się między innymi: Dariusz Bernacki (4), Jakub Madej (11),  Arkadiusz Szczepanik (12), Jerzy Sypień (14),  Kamil Paprocki (15), Aleksandra Stanek (16), natomiast w grupie trenerów w pierwszej dziesiątce uplasowali się: Przemysław Czarnecki (5), Michał Czarnecki (7), Robert Hap (10)

Tadeusz Krygowski (kliknij, aby powiększyć)

Tadeusz Krygowski (Jasielski Klub Kyokushin Karate):

„Starałem się pokazać karate z innej strony. Często jest tak, że zawody, które organizowane są w Polsce mają na celu tylko i wyłącznie wyłonienie zwycięzców. Turnieje nie są odpowiednio przygotowane. Przede wszystkim nie posiadają one odpowiedniej oprawy. Dla publiczności często bywa niezrozumiałe, co ma miejsce na matach. Wiąże się to też z tym, że na dzisiejszą galę postanowiliśmy zaprosić najlepszych zawodników. Są to mistrzowie Polski oraz Europy oraz danych państw. Myślę, że jasielska publiczność również zna się na tym sporcie, ponieważ w naszym klubie przewinęło się już blisko pięć tysięcy ćwiczących zawodników w ciągu trzydziestu pięciu lat”.

Wyniki szczegółowe (kliknij, aby powiększyć):

Sportowcy (S) (format. JPG)
Trenerzy (T) (format. JPG)

Przemysław Janas
Jaslonet.pl

Tagi
Pokaż więcej

Powiązane artykuły

15
Dodaj komentarz

avatar
15 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
1 Comment authors
ninajamzdziwionyprofesordocent Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Tomek JKS
Gość
Tomek JKS

Byłem.. Dokładnie, Awaria była naprawdę cool, ciesze sie ze ta cala hala mosiru sie nie zawaliła.. Swoja droga dlaczemu tam tak capi?

jam
Gość
jam

Zagłosujcie, a nasi dzielni chłopcy z Jasła pojadą na obóz do Ajaksu Amsterdam.

Każdy głos na wagę wyjazdu wejdź w ten link jest duża szansa :
http://www.szkolkinivea.pl/nursery/757.html

Walczmy !!!

zdziwiony
Gość
zdziwiony

Tyle lansu i na siedemnastu kandydatów dopiero dwunaste miejsce.

profesor
Gość
profesor

ty docent wietrzyłeś sensacje, i się przeziębileś…biedaku zdechlaku…

docent
Gość
docent

Podobno żony prezydenta Krosna i burmistrza Sanoka wietrzyły swoich małżonków 2 godziny na balkonie po ich powrocie z Jasła

Admin DPS
Gość
Admin DPS

Tomek JKS? Dopóki Ciebie nie było, to i nie capiło!!! Heh…

Tomik
Gość
Tomik

Za kogo kadencji podjeto decyzje o wstapieniu do tego trojmiasta?

Widz Jasło
Gość
Widz Jasło

Widowisko super, bardzo mi się podobało, a czy w pierwszej dziesiatce ( dokładnie na miejscu 4) nie było przypadkowo Damiana Ciborowskiego z JASŁA ?

iSd
Gość
iSd

Typowe polskie ! Nie napisać, że to i tamto było super, tylko szukać dziury w całym.Mi się bardzo podobało, a Ci co nie byli niech żałują!

Krzysztof
Gość
Krzysztof

Z tego co mi wiadomo to zawodnik który zajął 11 miejsce również mieszka i pochodzi z Jasła.

faN
Gość
faN

a gdzie W.Złotek zapomnieli ście o nim?!!

Ania
Gość
Ania

W polsce ludzie nie maja co jesc, a oni se fundują nagrody…

Azeel
Gość
Azeel

A to nie było tak, ze to rozstrzygnięcie plebiscytu towarzyszyło obchodom 35-lecia Kyokushin w Jaśle?

nina
Gość
nina

fajny ten Mucha 😉 wolny?

Close
X