Piłka nożnaSportWażne wydarzenia

Wygrana w śnieżno-deszczowym spotkaniu(foto)

W bardzo trudnych warunkach atmosferycznych, podopieczni Jerzego Daniło zwyciężyli 3:0 Crasnovię Krasne. Pomimo ciągłych opadów śniegu i deszczu Jaślanie zdołali pokonać przyjezdnych. Czarni mieli wiele sytuacji strzeleckich, jednak bramkarz gości z większości wychodził obronną ręką.

Czarni Jasło - Crasnovia Krasne 3:0 (fot. Przemysław Janas, Jaslonet.pl)

Już w jedenastej minucie Biało – Czarni wychodzą na prowadzenie. Jeden z zawodników przyjezdnych fauluje Roberta Szalonego – sędzia dyktuje rzut wolny z 22 metra. Do piłki podchodzi Tomasz Warzocha, który pewnym strzałem pokonuje Jońca(1:0).

W trzydziestej minucie w polu karnym Czarnych upada jeden z zawodników gości – sędzia dyktuje jedenastkę. Do piłki podchodzi Baran, który posyła piłkę w prawy dolny róg bramki, jednak Sławomir Kwiek wybija piłkę na rzut rożny. Pierwsza odsłona spotkania kończy się jednobramkowym prowadzeniem Jaślan.

W sześćdziesiątej minucie Robert Szalony wychodzi sam na sam z goalkeeperem gości, jednak piłka nie wpada do siatki. Pięć minut później świetnej okazji strzeleckiej, po wrzutce Muni, nie wykorzystuje Złotek. Na cztery minuty przed końcem regulaminowego czasu gry Robert Szalony trafia do bramki gości (2:0). Dwie minuty później jeden z podopiecznych trenera Daniło upada w polu karnym rywali- sędzia główny spotkania dyktuje jedenastkę. Do piłki podchodzi Sławomir Kwiek, który pewnym strzałem pokonuje Jońca.

Czarni: Kwiek – Pokrywka, Maczuga, Chrząszcz, Dziedzic – Grzesiak (38′ Munia), Madejczyk (66′ Myśliwiec), Warzocha, Brągiel – Złotek (73′ Majewski), Szalony.

Crasnovia: Joniec – Górka, Drapała, Burak (46′ Ostrowski), Goleś, Rozborski, Baran, Szczepański, Reiman, Komisarz (64′ Zieliński), Rębizak (71′ Gargała).