r e k l a m a
Sport

Zapowiedź meczu z Cosmosem Nowotaniec

Powracamy na ligowe boiska. Po dwutygodniowej przerwie Czarni Jasło w ramach XII kolejki spotkań o mistrzostwo krośnieńskiej Klasy Okręgowej wybierają się na mecz do Cosmosu Nowotaniec.

Rywale znajdują się na 4 pozycji w ligowej tabeli, z dorobkiem 20 punktów na swoim koncie. Gospodarze grają bardzo nie równo. Potrafią pewnie wygrać z Bieszczadami (2:0), następnie ponieść porażkę z Miejscem Piastowym (2:3), by ostatecznie rozbić Wisłokę N. Żmigród (5:0). W sezonie 2007/08 jako jedyni urwali punkty jaślanom w dwóch spotkaniach ligowych (2:2 w Nowotańcu, 1:1 w Jaśle). Przed obecnym sezonem zespół rywali wzmocnił były zawodnik naszego klubu Jozef Gazda. Najskuteczniejszym zawodnikiem Cosmosu jest Piotr Badowicz, zdobywca 5 bramek. Czarni Jasło po ośmiu zwycięstwach z rzędu przyjadą do Nowotańca po kolejne trzy punkty, które pozwolą umocnić się na pierwszym miejscu w ligowej tabeli. Ponadto nasz zespół w rozgrywkach V ligi pozostaje niepokonany od 46 spotkań! (nie licząc walkowera z Bieszczadami), kiedy to ostatni raz uległ Nafcie Jedlicze 6 maja 2007 roku. Początek spotkania w niedzielę o godzinie 14.00.

Zawody poprowadzą sędziowie: Kopacz, Śnieżek, Zaremba
 
CZARNI (przypuszczalny skład): Kwiek – Matysik, Chrząszcz, Bernacki, Kosiba, Halz, Dziobek, Warzocha, Munia, Szalony, Majewski.

Czarni Jasło

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x