Sport

Zapowiedź meczu z GKS Krościenko Wyżne

Bardzo interesująco zapowiada się dla jasielskich kibiców najbliższa XIX kolejka spotkań o mistrzostwo Krośnieńskiej Klasy Okręgowej. Na boisku w Pustynach trzecie w tabeli GKS Krościenko Wyżne – Pustyny podejmować będzie lidera rozgrywek – Czarnych Jasło.

Oprócz walki o cenne trzy punkty, strzelecki pojedynek toczyć w tym dniu będą również dwaj najskuteczniejsi zawodnicy krośnieńskiej „okręgówki”. Mowa tu oczywiście o Pawle Krauzu z drużyny gospodarzy oraz Robercie Szalonym  z obozu jaślan. Obaj strzelili po 18 bramek, ale bardzo prawdopodobne, że po niedzielnym spotkaniu dorobek któregoś z nich zostanie podwyższony.

Nasi rywale w 18 rozegranych do tej pory meczach zdobyli 35 punktów, odnosząc w sumie 10 zwycięstw. Rundę rewanżową rozpoczęli bardzo udanie, dwukrotnie wygrali, raz podzielili się punktami. W poprzedniej kolejce wysoko pokonali LKS Skołyszyn mimo, że po 23 minutach przegrywali już 0:2. Wszystko jednak wróciło do normy za sprawą w/w Krauza, autora 4 trafień.

Czarni Jasło w ostatni weekend zafundowali natomiast swoim wiernym kibicom festiwal bramkowy, rozbijając na własnym terenie Piast Miejsce Piastowe. Zawodnicy drużyny niedzielnych rywali mają pewnie jeszcze w pamięci ligowe (8:0) i pucharowe (9:1) lanie od jasielskiego zespołu, jakiego doświadczyli  w ubiegłym roku na stadionie przy ulicy Śniadeckich. Teraz jednak zbudowani ostatnimi powodzeniami postarają się zatrzeć jesienną plamę, tym bardziej, że wystąpią przed własną publicznością.

Zawody poprowadzą sędziowie: Geldner, Komański, Stabryła
 
Czarni (przypuszczalny skład): Cyran – Żuławski, Chrząszcz, Bernacki, Grzesiak, Setlak, Pokrywka, Warzocha, Żuraw, Szalony, Majewski.

Wszystkich kibiców Czarnych zachęcamy do przyjazdu na niezwykle ciekawie zapowiadającą się „Majówkę” do Pustyn, aby wspomóc gorącym dopingiem swój zespół podczas niedzielnego spotkania.

Czarni Jasło

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
bbb
bbb
2024 lat temu

Pustyny-Czarni 1:0:)

CCC
CCC
2024 lat temu

A z kim grają na pustyni?

Black
Black
2024 lat temu

Jak za jeb…!:no: co niektórych bawi porażka przegrali tyle a patrząc na strony innych klubów i portale internetowe to jest radość jak by Polska zdobyła mistrzostwo Świata.

Back to top button
3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x