Sport

Zawody Narciarskie o Puchar Burmistrza Miasta Jasła

W Smerekowcu, 22 lutego 2009 r. odbyły się II zawody narciarskie o Puchar Burmistrza Miasta Jasła. W rywalizacji na trasie slalomu giganta uczestniczyło osiemdziesięciu zawodników z dziesięciu drużyn reprezentujących firmy i instytucje z Jasła.

Wspaniała, słoneczna pogoda sprzyjała zabawie na śniegu, zwłaszcza, gdy wśród startujących były dzieci i dorośli, którzy nigdy wcześniej nie byli na zawodach narciarskich.

Celem imprezy było propagowanie aktywności fizycznej poprzez narciarstwo i integracja jasielskiego środowiska narciarskiego.

W trakcie trwania zawodów można było odczuć atmosferę zdrowej rywalizacji sportowej. Zawody przebiegały bardzo sprawnie, wszyscy zawodnicy wytyczoną trasę pokonali w dwóch przejazdach.

Narciarzy na stoku odwiedził Pan Leszek Zduński, Zastępca Burmistrza Miasta Jasła, który dokonał wręczenia dyplomów i medali. Na zakończenie rozlosowano nagrody i upominki.

Organizator imprezy, Międzyszkolny Klub Narciarski Jasło dziękuje Pani Burmistrz Marii Kurowskiej za ufundowanie medali i dyplomów.

Pierwsze trzy miejsca w punktacji drużynowej:

– Jasielska Sieć Sklepów MPM
– Prodmet Jasło
– Zespół Szkół nr 1 w Jaśle

Zdjęcia z zawodów znajdują się na stronie internetowej klubu MKN Jasło: www.ski.rjs.pl

Mariusz Sepioł

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
harklowiak
harklowiak
2024 lat temu

Czy jest szansa, żeby Pan radny S. którego wybraliśmy do powiatu jako naszego przedstawiciela, wziął się wreszcie do wykonywania swoich obowiązków względem wyborców?Wybory już niedługo i rozliczymy to Pana nieróbstwo:yes:

Biały polarny jaślak
Biały polarny jaślak
2024 lat temu

To najlepszy żart tego roku.Slalom gigant o puchar Burmistrza Jasła.Paru gości w strojach z epoki wiktoriańskiej stanęło na stoku jasielskich Himalajów i pomknęło pomiedzy tyczkami-wzrokiem.Nie wywaliło się,bo zeza nie załapało.Tak to było i tak to się udało..
Potem tylko kwity owego slalomowania rozdało ,się sfotkowało i napisało.Koniec świata: Jasło wykopuje Zakopane: skocznie,stoki budują (na mapach)i nawet śnieg zacząli obmiatać pod zasiewy-takie to to narciarstwo zawodowe.Aż sie boję,co za rok na olimpiadzie będzie: same złoto dla rotwajlerów nart z Jasła.

konowa city
konowa city
2024 lat temu

Może radny S.weźmie się wreszcie za drogi w naszym powiecie, skoro jest w takowej komisji.Tablica upamiętniająca Nikifora w Foluszu to trochę mało za trzy lata działalności.Rozliczymy cię nierobie przy wyborach…………:lol:

Back to top button
3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x