Sport

Zawody Narciarskie o Puchar Burmistrza Miasta Jasła

W Smerekowcu, 22 lutego 2009 r. odbyły się II zawody narciarskie o Puchar Burmistrza Miasta Jasła. W rywalizacji na trasie slalomu giganta uczestniczyło osiemdziesięciu zawodników z dziesięciu drużyn reprezentujących firmy i instytucje z Jasła.

Wspaniała, słoneczna pogoda sprzyjała zabawie na śniegu, zwłaszcza, gdy wśród startujących były dzieci i dorośli, którzy nigdy wcześniej nie byli na zawodach narciarskich.

Celem imprezy było propagowanie aktywności fizycznej poprzez narciarstwo i integracja jasielskiego środowiska narciarskiego.

W trakcie trwania zawodów można było odczuć atmosferę zdrowej rywalizacji sportowej. Zawody przebiegały bardzo sprawnie, wszyscy zawodnicy wytyczoną trasę pokonali w dwóch przejazdach.

Narciarzy na stoku odwiedził Pan Leszek Zduński, Zastępca Burmistrza Miasta Jasła, który dokonał wręczenia dyplomów i medali. Na zakończenie rozlosowano nagrody i upominki.

Organizator imprezy, Międzyszkolny Klub Narciarski Jasło dziękuje Pani Burmistrz Marii Kurowskiej za ufundowanie medali i dyplomów.

Pierwsze trzy miejsca w punktacji drużynowej:

– Jasielska Sieć Sklepów MPM
– Prodmet Jasło
– Zespół Szkół nr 1 w Jaśle

Zdjęcia z zawodów znajdują się na stronie internetowej klubu MKN Jasło: www.ski.rjs.pl

Mariusz Sepioł

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

3
Dodaj komentarz

avatar
3 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
konowa cityBiały polarny jaślakharklowiak Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
harklowiak
Gość
harklowiak

Czy jest szansa, żeby Pan radny S. którego wybraliśmy do powiatu jako naszego przedstawiciela, wziął się wreszcie do wykonywania swoich obowiązków względem wyborców?Wybory już niedługo i rozliczymy to Pana nieróbstwo:yes:

Biały polarny jaślak
Gość
Biały polarny jaślak

To najlepszy żart tego roku.Slalom gigant o puchar Burmistrza Jasła.Paru gości w strojach z epoki wiktoriańskiej stanęło na stoku jasielskich Himalajów i pomknęło pomiedzy tyczkami-wzrokiem.Nie wywaliło się,bo zeza nie załapało.Tak to było i tak to się udało..
Potem tylko kwity owego slalomowania rozdało ,się sfotkowało i napisało.Koniec świata: Jasło wykopuje Zakopane: skocznie,stoki budują (na mapach)i nawet śnieg zacząli obmiatać pod zasiewy-takie to to narciarstwo zawodowe.Aż sie boję,co za rok na olimpiadzie będzie: same złoto dla rotwajlerów nart z Jasła.

konowa city
Gość
konowa city

Może radny S.weźmie się wreszcie za drogi w naszym powiecie, skoro jest w takowej komisji.Tablica upamiętniająca Nikifora w Foluszu to trochę mało za trzy lata działalności.Rozliczymy cię nierobie przy wyborach…………:lol:

Close
X