r e k l a m a
Sport

Zima na sportowo w Jaśle

Już w najbliższy poniedziałek 20 stycznia o godz. 11 rozpoczną się bezpłatne zajęcia z narciarstwa biegowego, adresowane dla zamieszkałych w Jaśle uczniów jasielskich gimnazjów i szkół podstawowych. Zajęcia prowadzone będą w okresie od 20 stycznia do 28 lutego. Głównym celem zajęć jest popularyzacja narciarstwa biegowego poprzez naukę od podstaw oraz doskonalenie wcześniej nabytych umiejętności.

Kliknij, aby powiększyć

Zajęcia realizowane są w głównej mierze w ramach Miejskiego Programu Profilaktyki i Rozwiązywania Problemów Alkoholowych oraz Przeciwdziałania Narkomani. Udział w zajęciach jest bezpłatny. Zajęcia organizowane będą w grupach po ok. 15 osób. W okresie feryjnym prowadzone będą we poniedziałki, wtorki środy i czwartki w godz. od 11.00 do 12.30 lub 12.30 do 14.00.

Dla dzieci biorących udział w zajęciach zapewniony jest podstawowy sprzęt sportowy: narty biegowe, buty narciarskie oraz kijki. Można również za zgodą instruktora wykorzystać prywatny sprzęt sportowy. Dostępny będzie również sprzęt narciarski dla osób dorosłych – zachęcamy do skorzystania z oferty i sprawdzenie swoich umiejętności pod okiem wykwalifikowanego instruktora – Damiana Ciborowskiego.

Trasy narciarskie wykonane będą na terenie boiska sportowego przy ul. Sikorskiego 15 oraz na terenach przyległych do obiektów MOSiR w Jaśle. W drugim tygodniu ferii planowane są wyjazdy na trasy narciarskie poza miastem. W przypadku braku warunków do uprawiania narciarstwa biegowego prowadzone będą zajęcia alternatywne na lodowisku sztucznie mrożonym MOSiR w Jaśle.

Ze względu na liczbę posiadanego sprzętu narciarskiego liczba uczestników jest ograniczona. Zapisu na zajęcia będzie można dokonać w dniu pierwszych zajęć (przy hali MOSiR w Jaśle obok lodowiska). Decyduje kolejność zgłoszeń. Warunkiem koniecznym do udziału w zajęciach jest pisemna zgoda rodziców (opiekunów) dziecka. Zapraszamy do udziału w zajęciach.

UMJ

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x