r e k l a m a
Sport

Zwycięstwo siatkarzy na zakończenie rundy (foto)

Na zakończenie pierwszej rundy rozgrywek o mistrzostwo III ligi w piłce siatkowej mężczyzn, jaślanie podejmowali na swoim terenie czołowy zespół z Sanoka.

Dwa pierwsze sety miały bardzo dramatyczny charakter i kończyły się na przewagi. Mimo prowadzenia sanoczan w pierwszym secie 23:21, jaślanie nie załamali się, doprowadzili do remisu, by ostatecznie wygrać tego seta 29:27. Podobny przebieg miał set drugi, ale tego seta, również po dramatycznej końcówce wygrał zespół z Sanoka 28:26. W dwóch następnych setach jaślanie dominowali zdecydowanie na boisku wygrywając kolejno 25:19 i 25:18.

Drużyna jasielska po słabszych występach notuje zwyżkę formy. Należy podkreślić, że najlepszym zawodnikiem meczu był bez wątpienia Patryk Łaba, który w najtrudniejszych momentach brał na siebie ciężar odpowiedzialności. Bardzo miłym akcentem tego meczu był fakt, że hala była pełna kibiców, co potwierdza zapotrzebowanie na ta dyscyplinę sportu. Zawodnicy i Zarząd Klubu serdecznie dziękuje, bo tak liczne przybycie jest jednym z najlepszych elementów dopingujących drużynę.