Zwycięstwo z Pogonią Lwów

Korzystając z przerwy w rozgrywkach ligowych, spowodowanych wycofaniem się z rozgrywek Zamczyska Odrzykoń, zespół Czarnych Jasło rozegrał towarzyskie spotkanie wyjazdowe z Pogonią Lwów. Jaślanie zwyciężyli 4:2.

W pierwszej połowie Czarni zdobyli dwubramkową przewagę po golach Majewskiego i Wolskiego.

W drugiej odsłonie gra nadal toczyła się po myśli jaślan, mimo że obie drużyny strzeliły po dwie bramki (2:4). Do siatki, grającej na co dzień w III lidze Pogoni, trafiali Gogosz i Szalony.

Jaślan do Lwowa zaprosił Konsul Generalny RP, Grzegorz Opaliński.

Trzecioligowe rozgrywki rozpoczną się w najbliższą sobotę, jednak niedzielne spotkanie było sprawdzianem, jak również ważnym spotkaniem, dla nowego szkoleniowca Pogoni, Edwarda Marcińskiego.