Wiadomości

1% podatku dla tradycji, nie urzędu. Zamiast fiskusowi, daj klubowi

Każdego roku JKS Czarni 1910 Jasło zwraca się z gorącą prośbą do wszystkich jasielskich kibiców i sympatyków o finansowe wsparcie działalności sportowej jasielskiego klubu. W myśl ustawy „o działalności pożytku publicznego i wolontariacie” podatnik podatku dochodowego od osób fizycznych może przekazać 1% podatku obliczonego zgodnie z przepisami podatkowymi na rzecz dowolnie wybranej przez siebie organizacji pożytku publicznego.

Czarni Jasło (fot. W. Żebracki, Jaslonet.pl)
Status takiej organizacji nasz klub uzyskał 17 lutego 2005 r., dlatego też zwracamy się z wielką prośbą do wszystkich kibiców i sympatyków oraz ludzi dobrej woli, aby zamiast fiskusowi, przekazali ten jeden procent na rzecz naszego klubu. JKS „Gamrat” Czarni 1910 Jasło to jeden z najstarszych klubów piłkarskich na Podkarpaciu, w roku ubiegłym obchodził jubileusz 100-lecia istnienia, stąd przekazanie symbolicznej kwoty 1% podatku (nieważne czy kilka, czy kilkadziesiąt złotych) byłoby miłym gestem wobec naszego zasłużonego seniora. W 2010 roku dzięki państwa dobrej woli i uprzejmości otrzymaliśmy kwotę 4.598,00 zł (słownie: cztery tysiące pięćset dziewięćdziesiąt osiem złotych). Serdecznie dziękujemy wszystkim za dotychczasową pomoc finansową.
Dane dla wypełnienia PIT-a 37 (część H)
124. Numer KRS: 0000122238
125. Wnioskowana kwota 1% podatku
Podatnicy, którzy wypełnią część H, w poz.126 mogą podać cel szczegółowy 1%, a zaznaczając kwadrat w poz.127 wyrazić zgodę na przekazanie OPP swojego imienia, nazwiska i adresu wraz z informacją o kwocie z poz.125. W poz.128 można podać dodatkowe informacje, np. ułatwiające kontakt z podatnikem (telefon, e-mail).
Czarni Jasło

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
17 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
KONRAD
KONRAD
2024 lat temu

Nie róbcie tego podatnicy,dajcie na bidnych,chorych.Oni to przejedzą!

gbur
gbur
2024 lat temu

Niedoczekanie patałachów !!!!!!!!!!!!!!!!

jasłłło
jasłłło
2024 lat temu

zacznijcie najpierw grać i pokazywać jakąś klase a potem proście , władze klubu i tak przejdzą …

Karpaty Krosno
Karpaty Krosno
2024 lat temu

Przepiją i przejedzą,
Nigdy, wole na Karpaty Krosno górą.

Apis
Apis
2024 lat temu

Na Gamrat-Czarni czy Rafineria-Czarni ????????

jaślak
jaślak
2024 lat temu

zamiast dawać na patałachów lepiej dać na jakiś NAPRAWDĘ szczytny cel – np. na Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci. przekazuję im swój procencik co roku bo wiem że tam żaden grosz się nie zmarnuje. zachęcam was do tego samego

Gingers
Gingers
2024 lat temu

Zalosni jestescie-bebiko wypic i do ksiazek bo w poniedzialek klasowka malolaty!Tylko Czarni!

CZAKO
CZAKO
2024 lat temu

DO KONDRAD-gbur-jasłło-Karpaty Krosno TO NIE DLA WAS CZYTAJCIE NAGŁÓWEK OJ SORRY NAJPIERW CZE BA UMIEĆ CZYTAĆ TO WAS NIE DOTYCZY TATY I MAMY PODATKI A JAK Z NOSA SZPIKI LECĄ TO MOŻECIE NA KOMPIE PISAĆ BÓJCIE SIĘ KIBICÓW JASIELSKICH BO KOMPY POZABIERAMY

maxu
maxu
2024 lat temu

to jakiś żart??Jaki to „POŻYTEK PUBLICZNY”?? Ci czarni , a kibice to banda którą należy rozgonić .Są inni ,bardziej potrzebujący.

mlody
mlody
2024 lat temu

wegrzynom i spolce nigdy

Jasloman
Jasloman
2024 lat temu

Tak jak co roku i w tym również, chętnie przekażę 1 % podatku dla MOJEGO KLUBU. Wyjdzie znowu ok. 500 zł z groszami…. 🙂
Pozdrawiam Konrada, Gbura, Maxa i inne dziewczyny robione miękkim fafuśniakiem 🙂

Eryk
Eryk
2024 lat temu

Ja też swój 1% przekazuje na ukochany KLUB i tak każdego roku, każdego roku

agrafka
agrafka
2024 lat temu

Ja także przekażę 1% podatku na Czarnych. Tylko CZARNI!

Gucio
Gucio
2024 lat temu

Nie lubię trola Urbana.

Nie Jaślanin
Nie Jaślanin
2024 lat temu

A ja mam propozycje. Dla wszystkich którzy przekażą 1% podatku i zgłoszą to w klubie (PIT + dowód) otrzymają darmowy (albo 50% zniżki) bilet wstepu na ostatni mecz sezonu rozgrywany w Jaśle.

gbur do czako
gbur do czako
2024 lat temu

Chłopczyku !
Najpierw skończ jakąś szkołę, gdzie uczą polskiego, a potem wypowiedz się jasno i logicznie (jeśli ten dar jest ci dany).

Louis
Louis
2024 lat temu

Sądząc po tych komentarzach, to Węgrzyn i syn niewiele wyciągną z kieszeni podatników. I bardzo dobrze, bo to żadna organizacja pożytku publicznego, tylko zwykłe darmozjady.

Zobacz także
Close
Back to top button
17
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x