Wiadomości

1% podatku dla tradycji, nie urzędu. Zamiast fiskusowi, daj klubowi

Każdego roku JKS Czarni 1910 Jasło zwraca się z gorącą prośbą do wszystkich jasielskich kibiców i sympatyków o finansowe wsparcie działalności sportowej jasielskiego klubu. W myśl ustawy „o działalności pożytku publicznego i wolontariacie” podatnik podatku dochodowego od osób fizycznych może przekazać 1% podatku obliczonego zgodnie z przepisami podatkowymi na rzecz dowolnie wybranej przez siebie organizacji pożytku publicznego.

Czarni Jasło (fot. W. Żebracki, Jaslonet.pl)
Status takiej organizacji nasz klub uzyskał 17 lutego 2005 r., dlatego też zwracamy się z wielką prośbą do wszystkich kibiców i sympatyków oraz ludzi dobrej woli, aby zamiast fiskusowi, przekazali ten jeden procent na rzecz naszego klubu. JKS „Gamrat” Czarni 1910 Jasło to jeden z najstarszych klubów piłkarskich na Podkarpaciu, w roku ubiegłym obchodził jubileusz 100-lecia istnienia, stąd przekazanie symbolicznej kwoty 1% podatku (nieważne czy kilka, czy kilkadziesiąt złotych) byłoby miłym gestem wobec naszego zasłużonego seniora. W 2010 roku dzięki państwa dobrej woli i uprzejmości otrzymaliśmy kwotę 4.598,00 zł (słownie: cztery tysiące pięćset dziewięćdziesiąt osiem złotych). Serdecznie dziękujemy wszystkim za dotychczasową pomoc finansową.
Dane dla wypełnienia PIT-a 37 (część H)
124. Numer KRS: 0000122238
125. Wnioskowana kwota 1% podatku
Podatnicy, którzy wypełnią część H, w poz.126 mogą podać cel szczegółowy 1%, a zaznaczając kwadrat w poz.127 wyrazić zgodę na przekazanie OPP swojego imienia, nazwiska i adresu wraz z informacją o kwocie z poz.125. W poz.128 można podać dodatkowe informacje, np. ułatwiające kontakt z podatnikem (telefon, e-mail).
Czarni Jasło

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

17
Dodaj komentarz

avatar
17 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
Louisgbur do czakoNie JaślaninGucioagrafka Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
KONRAD
Gość
KONRAD

Nie róbcie tego podatnicy,dajcie na bidnych,chorych.Oni to przejedzą!

gbur do czako
Gość
gbur do czako

Chłopczyku !
Najpierw skończ jakąś szkołę, gdzie uczą polskiego, a potem wypowiedz się jasno i logicznie (jeśli ten dar jest ci dany).

Nie Jaślanin
Gość
Nie Jaślanin

A ja mam propozycje. Dla wszystkich którzy przekażą 1% podatku i zgłoszą to w klubie (PIT + dowód) otrzymają darmowy (albo 50% zniżki) bilet wstepu na ostatni mecz sezonu rozgrywany w Jaśle.

Gucio
Gość
Gucio

Nie lubię trola Urbana.

agrafka
Gość
agrafka

Ja także przekażę 1% podatku na Czarnych. Tylko CZARNI!

Eryk
Gość
Eryk

Ja też swój 1% przekazuje na ukochany KLUB i tak każdego roku, każdego roku

Jasloman
Gość
Jasloman

Tak jak co roku i w tym również, chętnie przekażę 1 % podatku dla MOJEGO KLUBU. Wyjdzie znowu ok. 500 zł z groszami…. 🙂
Pozdrawiam Konrada, Gbura, Maxa i inne dziewczyny robione miękkim fafuśniakiem 🙂

mlody
Gość
mlody

wegrzynom i spolce nigdy

maxu
Gość
maxu

to jakiś żart??Jaki to „POŻYTEK PUBLICZNY”?? Ci czarni , a kibice to banda którą należy rozgonić .Są inni ,bardziej potrzebujący.

CZAKO
Gość
CZAKO

DO KONDRAD-gbur-jasłło-Karpaty Krosno TO NIE DLA WAS CZYTAJCIE NAGŁÓWEK OJ SORRY NAJPIERW CZE BA UMIEĆ CZYTAĆ TO WAS NIE DOTYCZY TATY I MAMY PODATKI A JAK Z NOSA SZPIKI LECĄ TO MOŻECIE NA KOMPIE PISAĆ BÓJCIE SIĘ KIBICÓW JASIELSKICH BO KOMPY POZABIERAMY

Gingers
Gość
Gingers

Zalosni jestescie-bebiko wypic i do ksiazek bo w poniedzialek klasowka malolaty!Tylko Czarni!

jaślak
Gość
jaślak

zamiast dawać na patałachów lepiej dać na jakiś NAPRAWDĘ szczytny cel – np. na Podkarpackie Hospicjum dla Dzieci. przekazuję im swój procencik co roku bo wiem że tam żaden grosz się nie zmarnuje. zachęcam was do tego samego

Apis
Gość
Apis

Na Gamrat-Czarni czy Rafineria-Czarni ????????

Karpaty Krosno
Gość
Karpaty Krosno

Przepiją i przejedzą,
Nigdy, wole na Karpaty Krosno górą.

jasłłło
Gość
jasłłło

zacznijcie najpierw grać i pokazywać jakąś klase a potem proście , władze klubu i tak przejdzą …

gbur
Gość
gbur

Niedoczekanie patałachów !!!!!!!!!!!!!!!!

Louis
Gość
Louis

Sądząc po tych komentarzach, to Węgrzyn i syn niewiele wyciągną z kieszeni podatników. I bardzo dobrze, bo to żadna organizacja pożytku publicznego, tylko zwykłe darmozjady.

Close
X