r e k l a m a
Wiadomości

100% zdawalność matur w klasach integracyjnych

Wszyscy uczniowie IV Liceum Profilowanego Zespołu Szkół nr 4 w Jaśle czyli popularnego „Ekonomika” zdali egzamin maturalny. Ten typ szkoły prowadzi klasy integracyjne a osiągnięty wynik jest ewenementem w skali nie tylko województwa ale też kraju.

To kolejny rok, kiedy uczniowie klas integracyjnych osiągają tak wysoką zdawalność. To dla mnie dodatkowa satysfakcja, gdyż taki wynik jest potwierdzeniem wysokiej jakości kształcenia ale też rezultatem szeregu działań podjętych przez szkołę jak chociażby konsultacje przedmaturalne – mówi dyrektor Ekonomika Robert Niemiec.

Myślę, że w sporym stopniu w indywidualnych przypadkach przyczyniły się do tego zajęcia rewalidacyjne, które umożliwiają dostosowanie form pracy do dysfunkcji uczniów niepełnosprawnych. Jestem zadowolony z wyników wszystkich typów szkół w naszym Zespole, gdyż plasują nas w gronie najlepszych – dodaje Niemiec.

Świadectwa dojrzałości uczniowie otrzymali zgodnie z harmonogramem dyrektora Centralnej Komisji Egzaminacyjnej w dniu 30 czerwca, ale już dzień wcześniej szkoły otrzymały wyniki egzaminów maturalnych.

ZS nr 4

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
ich
ich
2024 lat temu

miałem nadzieję że będzie więcej niż na jaslo4u ale i tak git 🙂

:)
:)
2024 lat temu

Zal..
Jaki mi tam news.. jedna klasa.. w ktorej było 13 osob i wielka nowina ze wszyscy zdali..:D:D

Back to top button
2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x