r e k l a m a
MiastoWiadomości

20-latek nietrzeźwy jechał kradzionym rowerem

Policjanci referatu patrolowo-interwencyjnego zatrzymali pijanego mężczyznę kierującego rowerem. Okazało się, że rower, którym jechał, ukradł chwilę wcześniej. Tłumaczył, że nie chciało mu się wracać pieszo z imprezy zakrapianej alkoholem. Mężczyzna przyznał się do zarzucanych mu czynów i poddał dobrowolnie karze.

20-latek nietrzeźwy jechał kradzionym rowerem (fot. Przemysław Janas, Jaslonet.pl)

Policjanci patrolujący teren Jasła na jednej z ulic zauważyli rowerzystę, który nie mógł utrzymać prostego toru jazdy. Funkcjonariusze zatrzymali go do kontroli i zbadali stan jego trzeźwości. 20-letni mieszkaniec Jasła miał ponad 2 promile alkoholu w organizmie. Ponadto okazało się, że zatrzymany mężczyzna porusza się skradzionym rowerem o wartości jednego tysiąca złotych.

W toku dochodzenia policjanci ustalili, że w dniu kradzieży 20-latek wybrał się do kolegi w odwiedziny. W czasie spotkania zakrapianego alkoholem, w którym uczestniczyło kilka osób, pokłócił się z gośćmi i został wyproszony przez gospodarza z imprezy. Jak wyjaśnił, gdy wyszedł na zewnątrz domu zauważył stojący w pobliżu rower. Ponieważ nie chciało mu się iść pieszo zabrał jednoślad i postanowił pojechać nim do kolejnego kolegi. Na drodze  stanęli mu jednak policjanci i trafił na komendę.

W czasie postępowania okazało się, że to nie wszystkie występki, które ma na swoim sumieniu. Końcem sierpnia br. wracając z imprezy obrzucił kamieniami jeden z domów w Jaśle, powodując uszkodzenia elewacji ścian oraz okien budynku.

Mężczyzna usłyszał zarzut kradzieży roweru, uszkodzenia mienia oraz kierowania rowerem w stanie nietrzeźwości. Przyznał się do zarzucanych mu czynów i poddał dobrowolnie karze. Odzyskany rower wkrótce wróci do właściciela.

KPP Jasło

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
gosc
gosc
2023 lat temu

NO co pożyczył sobie transport na kolejna imprezę to nie grzech ;]

taki
taki
2023 lat temu

nawet tytułu nie potraficie po polsku napisać?

lukasz
lukasz
2023 lat temu

idiota

lukasz
lukasz
2023 lat temu

idiota kretyn guwniasz gupek

stara
stara
2023 lat temu

…. i właśnie w jego sprawie przyjechało CBA…….

Back to top button
5
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x