r e k l a m a
Wiadomości

3 miesiące aresztu dla sprawców rozboju

Najbliższe trzy miesiące spędzą w areszcie dwaj mieszkańcy Jasła. Mężczyźni pobili 27-latka w jego mieszkaniu, po czym ukradli mu telefon i portfel z pieniędzmi. Uczestnicząca w tym zdarzeniu 25-letnia kobieta, za podżeganie do popełnienia przestępstwa została objęta policyjnym dozorem.

3 miesiące aresztu dla sprawców rozboju
3 miesiące aresztu dla sprawców rozboju

Kilka dni temu policjanci z Jasła interweniowali w związku ze zgłoszeniem dotyczącym rozboju. Do zdarzenia doszło w jednym z mieszkań w Jaśle przy ul. Krasińskiego. 25 – letnia kobieta oraz jej 26 i 30 letni koledzy napadli na 27-letniego mieszkańca Jasła. Prawdopodobnie pod pretekstem doręczenia przesyłki weszli do jego mieszkania, tam dotkliwie go pobili. Grozili także użyciem noża. Następnie zabrali mu telefon komórkowy i portfel z zawartością pieniędzy. Usiłowali także włamać się do barku znajdującego się w pokoju pokrzywdzonego. Podejrzewani o to przestępstwo zostali zatrzymani i trafili do policyjnego aresztu.

Zgromadzony w tej sprawie materiał dowodowy pozwolił na przedstawienie sprawcom zarzutów dokonania rozboju z użyciem niebezpiecznego narzędzia, pobicia oraz usiłowania włamania. Natomiast uczestnicząca w tym zdarzeniu 25-letnia kobieta usłyszała zarzut podżegania do popełnienia przestępstwa.

3 miesiące aresztu dla sprawców rozboju
3 miesiące aresztu dla sprawców rozboju

Sąd Rejonowy w Jaśle na wniosek prokuratury zastosował wobec mężczyzn środek zapobiegawczy w postaci tymczasowego aresztu na okres trzech miesięcy. Podejrzana 25-latka objęta została policyjnym dozorem. Za popełnienie przestępstwa kodeks karny przewiduje karę do 12 lat pozbawienia wolności.

KPP Jasło

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Zobacz także
Close
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x