Wiadomości

8 nowych miejsc parkingowych przy ul. 3-go Maja

Ponad pięćdziesiąt tysięcy złotych z budżetu miasta pochłonie stworzenie ośmiu nowych miejsc parkingowych przy ulicy 3-go Maja.

Miejsca parkingowe powstaną w pobliżu kościoła OO. Franciszkanów. Przejście dla pieszych, które znajduje się na przeciwko parkingu zostanie przeniesione na wysokość obiektu handlowego „Zgoda”.

Podczas realizacji podobnych inwestycji niejednokrotnie pojawiały się wątpliwe opinie wśród mieszkańców. Tym razem decyzja wydaje się być w pełni trafioną i uzasadnioną.

– Problemem był brak miejsc parkingowych w niedzielę, oraz dla klientów korzystających z pobliskiego sklepu – mówią okoliczni mieszkańcy.

Prace przy parkingu zakończone zostaną w ciągu około tygodnia.

Przemysław Janas
Jaslonet.pl

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
21 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
xz
xz
2024 lat temu

50 tys za 8 miejsc ??? to ciekawe co tam tyle kosztuje porąbało ich chyba

P.
P.
2024 lat temu

Przeniesienie przejścia to całkiem dobry pomysł : )

Kamila
Kamila
2024 lat temu

O Kamyk 🙂

Kamyk
Kamyk
2024 lat temu

Kamila, tak to ja 😛

Dyzio
Dyzio
2024 lat temu

Czy Górczyk już oddał pieniądze spółdzielcom z GS Jasło za zniszczenie ich Spółdzielni i za zajeżdżenie w celach prywatnych Poloneza który należał do tej spółdzielni?Nie mówiąc już o piekarni i innych przekrętach w GS Jasło!!

mieszkaniec jasła
mieszkaniec jasła
2024 lat temu

8 miejsc – minus dwa znienawidzone drzewa

obserwator
obserwator
2024 lat temu

Wycieli się w tym miejscu dwa kilkuletnie drzewa, które przypuszczalnie pochłonęły ¾ kosztu „inwestycji”.
Drzewa te dotaczały ludziom tlenu, a stara zardzewiała latarnie (na środku), którą zostawili, dostarcza „oświetlenia.”
A żeby było jeszcze bardziej rozrywkowo to na odcinku od zakrętu przy kościele franciszkańskim do skrzyżowania przy policji skarbowej nie ma przejścia dla pieszych. A to, co obecnie zrobili nie nadaje się do użytku, bo krawężniki są na wysokości przynajmniej 20 cm. Wózek z dzieckiem, starsza osoba, albo człowiek na wózku inwalidzkim nie wjadą, nie ma szans, ale pasy i znaki są………….

zaniepokojona
zaniepokojona
2024 lat temu

Przesunięcie przejścia dla pieszych na wysokość domu handlowego "Zgoda" to powrót do wersji przejścia w bardzo niebezpiecznym miejscu. Od strony poczty samochody pędzą nieraz z taką szybkością, że nie sposób skorzystać z przejścia w pełni bezpiecznie. Tam już były wypadki śmiertelne. Czy to jest warte tych kilku miejsc do parkowania?

rjs
rjs
2024 lat temu

Dyzio, walnij sobie baniaczka:lol: byleś nie przedawkował, bo to straszne przeżycie jak twierdzi Wiciu 3 Promille:lol:

Źrałka
Źrałka
2024 lat temu

Mati spoko zdjęcie xD

AS
AS
2024 lat temu

AS /12.08.2010 /
Ja całkiem w innej sprawie.Jestem zniesmaczony wygladem tablicy nagrobkowej Pana Św.Pamięci Senatora Zająca – kto to projektował? Nie ma to żadnego wyglądu – niezgrabna wystajaca ponad wszystkie groby kolumbryna.Żeby była chociaż trochę niższa. Każdy kto tam przechodzi odnosi się do niej krytycznie.Wygląda po prostu brzydko.

OB
OB
2024 lat temu

Tak jest wielka radocha bo parking dla kościoła. To jest najważniejsze. Tam gdzie one są naprawdę potrzebne to ich nie ma.

anonimek
anonimek
2024 lat temu

zabawowo:)

hikaru
hikaru
2024 lat temu

nad wyraz trafiona inwestycja? żeby ludzie do kościoła mogli iść? to na nogach niech chodzą a nie w niedzielę smrodzić! a jak przejście przeniosą w miejsce gdzie były wypadki to już pogratulować błyskotliwości. czekać tylko jak znów jakiś wypadek będzie…

ixi
ixi
2024 lat temu

phii..jakby KRZYZ postawili TO BY BYLO!;)

jasiu
jasiu
2024 lat temu

ixi.Nie kracz,bo wykraczesz

Stary
Stary
2024 lat temu

8 MIEJSC??????? Jaja ktoś sobie robi??????

Pierson
Pierson
2024 lat temu

Krzyż stoi kawałek dalej.

obiektywnaaa
obiektywnaaa
2024 lat temu

Czy to oznacza że w niedzielę nasi jasielscy katolicy przestaną wreszcie parkować samochody na chodniku przed kościołem i na przejściu dla pieszych? Jakby szanowne towarzystwo nie mogło paru metrów podejść do koscioła tylko pod samymi schodami muszą stawać… A policja gdzie jest?! Z tego co wiem, jest zakaz stawania przy i na przejściach dla pieszych oraz tarasowania chodnika….. No ale w Jaśle kościół rulezzzz…

mieszkaniec Jasła
mieszkaniec Jasła
2024 lat temu

Njabardziej sceptycznie do nowych,dobrych rozwiązań ustawieni są Ci,którzy więcej niczego nie potrafią.Niech Ci krzykacze wyniosą się z Jasła.Jeszcze Bieszczady dla nich pozostały do zasiedlenia.Dlaczego właśnie Ci mentorzy nie krzyczą głośno i nic nie robią,gdy notable zawłaszczją resztki majątku,jak chociażby P.Górczyk

do mieszkaniec Jasła
do mieszkaniec Jasła
2024 lat temu

8(słownie :OSIEM) miejsc parkingowych pod największym kościołem w Jaśle to dla ciebie "nowe, dobre rozwiązanie"?????? Człowieku,to dobre pod GS-em w Łajscach. Ale co się dziwić,jakie ambicje pisowskiej władzy, takie komentarze zaślepionych popleczników.

Zobacz także
Close
Back to top button
21
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x