r e k l a m a
Wiadomości

Adam Kmiecik nie jest już szefem powiatowej Platformy

Starosta Jasielski Adam Kmiecik stracił funkcję przewodniczącego powiatowej Platformy Obywatelskiej. Decyzję taką podjął w piątek 24 lipca br. Zarząd Regionu Podkarpackiego PO. Wraz z przewodniczącym został odwołany zarząd powiatowy oraz zarządy kół PO w powiecie jasielskim.

Adam Kmiecik, starosta jasielski

Uzasadnienie tej decyzji czeka na podpis przewodniczącej Zarządu Regionu Podkarpackiego PO, Elżbiety Łukacijewskiej. Wtedy też poznamy oficjalne stanowisko władz wojewódzkich PO w tej sprawie.

Ze statutu Platformy Obywatelskiej wynika, że rozwiązanie koła może nastąpić w przypadku, gdy: „członkowie koła w sposób rażący naruszyli statut Platformy, uchwały władz Platformy, zasady programowe lub istotne interesy partii albo zaniechali działalności statutowej”. Jaka była przyczyna rozwiązania jasielskich struktur, dowiemy się wkrótce.

Nowe struktury Platformy Obywatelskiej w powiecie jasielskim mają być tworzone przez Krzysztofa Topolskiego, p.o. zastępcy dyrektora Powiatowego Zarządu Dróg w Jaśle. Paradoksalnie, więc nowy pełnomocnik PO w pracy zawodowej jest podległy służbowo dotychczasowemu szefowi PO, staroście jasielskiemu Adamowi Kmiecikowi.

Z informacji, jakie uzyskaliśmy, Krzysztof Topolski prywatnie jest zięciem Marii Jagielskiej, radnej rady miejskiej Jasła z ramienia PiS.

Kuba Kowalczyk
Jaslonet.pl

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

18
Dodaj komentarz

avatar
18 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
sdbobozającJZM13Ronaldo Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
leś@jasło
Gość
leś@jasło

Nie można d**y miodem smarować,mimo że jest się
pszczelarzem.Na szefa tylko Romek K.
To człowiek oddany partii…i nie nauczyciel:uhoh:

bobo
Gość
bobo

ale pie…… JZM13

zając
Gość
zając

do JZM13-wiemy Kmieciu że to twój człowiek!

JZM13
Gość
JZM13

Popieram decyzję o rozwiązaniu struktur PO w Jaśle. To co idzie w złym kierunku powinno być przerwane, toksyczne układy rozwiązane. Ważne są zadady i przejrzystość. Tak właśnie jest w Platformie Obywatelskiej. Krzysztof Topolski, jako pełnomocnik do tworzenia nowych struktur w Jaśle, spełni swoje zadanie w sposób właściwy. Świadczy o tym jego szefowanie w strukturach krośnieńskich. Tam jest porządek. Jest osobą odpowiedzialną, stanowczą, godną zaufania, jasno określającą swoje cele.

Ronaldo
Gość
Ronaldo

Do Ronaldo z IP.80.48.103 – wymysl sobie wlasna ksywe i nie podszywaj sie pod czyjas trutniu!

PiS-man
Gość
PiS-man

A następna w kolejce do odwołania jest sama Ela, ta co straciła przyjaciela 😀 A my w PiS spokojnie sobie obserwujemy wojnę u PO-czwarek, bo nic człowieka przecież bardziej nie cieszy niż problemy bliźnich 😀

ronaldo
Gość
ronaldo

I tak wygląda całe platforma , spójność jak rozlazłe pierogi,tylko ryj przy korycie się liczy. Ale wyborcy zweryfikują marzenia Donka i reszty.

Adam
Gość
Adam

K.Topolski nie pracuje już w Powiatowym Zarządzie Dróg dlatego nie jest zależny od starosty i od Przew. Rady Powiatu!!!!!!!!!!

PO eta
Gość
PO eta

Adam pszczółek nie pilnował Wiec swa głowę w piasek schował Po co były te kłamstewka Odstrzeliła ciebie Elka Lecz przebiegła jest bestyjka to wypaczasz z jego ryjka dalej będzie on w PO wiec osiągnie z nimi dno PIS rozgrywał to mistrzowsko Tak jak z piękną panią kurowską Wiec POPIS-u nie zostawi Pewnie kmiecika nic już nie zbawi Bo przebiegła jest malutka pszczółka która nie da się wygonić z podwórka on obiecał to Alicji że zostanie w KoAlicji POPIS dalej w jaśle trwa Do wyborów które wygra czy to z pszczołą czy tez nie tylko Kmiecik o tym wie a wiec… Czytaj więcej »

TK
Gość
TK

Ale-o-co-chodzi ? Nie moliście od razu wybrać do organizacji Pani Alicji Z. ? Przecież Topolski bez jej akceptacji ruchu nie zrobi. Uzgodnienia z Adamem P. dalej Pod Małym Laskiem w Kątach ?:lol:

vv
Gość
vv

no wreszcie kmieciu zrobili z tobą porządek czym walczysz od tego giniesz do zmigrodu tylko kto tam ciebie będzie chciał obłudnika kłamcę wichrzyciela brawo p.Łukacijewska poznała się na kmieciu do pszczół tam sobie pobzyczysz tylko zabierz ze sobą koleżków z sld pa pa:confused::upset::D:lol::lol:

js
Gość
js

Wreszcie ktoś się zdecydował rozgonić to POPiSowe dziadostwo. Już nawet w Jaśle nikt z PiSem nie chce się zadawać…

harnas
Gość
harnas

Początek końca !! :lol::lol: :yes::yes:

Partia Mężczyzn
Gość
Partia Mężczyzn

"polityczne zamierzenia wyborcze":)cóż….sam Roger Scruton nie wymyśliłby tego lepiej:P…przegrana PO? Ostatnie wybory do Europarlamentu jakoś nie stawiają PO na straconej pozycji….a następca Kmiecika jest znany, owszem wszędzie, tylko jeszcze nie w Platformie:p

Partia Kobiet
Gość
Partia Kobiet

No to klaruje się scena politycznych zamierzeń wyborczych na przyszły rok..Przy okazji,kto ma byc czym w powiecie i mieście od strony bynajmniej nie PO,która jak widać zaliczy kolejną przegraną.Bo nastepca Kmiecika jest znany,ale i przegrany….

zenek
Gość
zenek

Nareszcie zrobili z nim porządek.Ciekawe czy teraz będzie potrzebny PiS-owi i czy zostanie na stołku starosty.

Antek
Gość
Antek

Drogaż Ty wojewódzka PO-władzuchno, pozwoliliście sobie za PiSinfekcję i teraz trudno… Jak się nie obrócicie, zawsze d*** będzie z tyłu:D, a za nią długie, kosmate uszy:D

sd
Gość
sd

no to wreszcie pogonili trutnia z PO weż swoje pszczólki z sitkiem na czele i z długowłosym z gamratu
:smilewinkgrin::lol::yes::no::lol:

Close
X