r e k l a m a
Wiadomości

AES szerzej otwiera się na klientów

Kilkudziesięciu producentów branży budowlanej, instalacyjno-sanitarnej oraz grzewczej wzięło udział w pierwszych Dniach Otwartych jasielskiej firmy AES.

Tematyka zagadnień jest bardzo szeroka, jednak chcemy zwrócić uwagę na korzyści z zastosowania alternatywnych źródeł energii – mówiła Anna Siewierska, przedstawiciel firmy AES.

Wszyscy, którzy w sobotę przybyli na parking przed Hydromarketem AES mogli zapoznać się z ofertami firm, porozmawiać ze specjalistami oraz skorzystać z indywidualnych konsultacji. Prócz inwestorów, wykonawców i handlowców, przychodzili również klienci indywidualni. 

Podczas Dni Otwartych AES-u, swoje ekspozycje wystawiali producenci branży budowlanej, instalacyjno-sanitarnej oraz grzewczej. Tak jak grupa SBS, w skład, której wchodzi firma AES.

Grupa SBS to sieć 160 hurtowni na terenie całego kraju. Jedną  z najciekawszych hurtowni jest jasielski AES, który w regionie podkarpackim reprezentuje nas jako jedyna hurtownia – mówi Grzegorz Zachmański, przedstawiciel firmy SBS.

Na targach grupa SBS zaprezentowała z marką domową „Delfin” – wyposażenie łazienek oraz „Keler” – kompleksowe systemy instalacyjne.

Mam nadzieję, że to, co dziś zaprezentujemy zarówno i klientom ostatecznym jak i instalatorom sprawi, że cała gruba SBS jak i marki, które reprezentujemy, będą coraz lepiej sprzedawane i przyczynią się do popularyzacji również firmy AES, która tutaj nas reprezentuje – dodaje Grzegorz Zachmański, przedstawiciel firmy SBS.

W przyszłym roku firma AES planuje powtórzyć imprezę.

Mamy nadzieję, że Dni Otwarte AES-u będą imprezą doroczną oraz będą chętnie odwiedzane przez ludzi branży z naszego rejonu – mówiła Anna Siewierska, przedstawiciel firmy AES.

Kuba Kowalczyk
Jaslonet.pl

– – –

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
jaslanin
jaslanin
2024 lat temu

Dlaczego takie imprezy nie są reklamowane i nagłaśniane troszeczkę wcześniej?

Back to top button
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x