Wiadomości

Agresywni awanturnicy zatrzymani


Agresywni awanturnicy zatrzymani

Trzy lata więzienia grozi dwóm awanturnikom za naruszenie nietykalności cielesnej funkcjonariuszy  i zmuszanie ich do zaniechania prawnej czynności służbowej. Mężczyźni niszczyli znaki drogowe i zakłócali porządek publiczny. Zostali obezwładnieni i zatrzymani. Trafili do policyjnego aresztu.
 
Tuż przed godz. 20. policjanci z Posterunku Policji w Nowym Żmigrodzie zostali powiadomieni o zakłócaniu porządku publicznego w rejonie miejscowego Rynku. Funkcjonariusze na miejscu zobaczyli dwóch młodych ludzi, którzy niszczyli znaki drogowe i głośno wykrzykiwali wulgaryzmy. Natychmiast podjęli interwencję.  Mężczyźni zaczęli zachowywać się bardzo agresywnie. Do policjantów zwracali się w sposób obraźliwy, grozili im, próbowali uderzać. Funkcjonariusze obezwładnili awanturników, założyli im kajdanki i przewieźli do jasielskiej komendy.
 
Pijani mężczyźni trafili do policyjnego aresztu. Są nimi dwaj mieszkańcy gminy Nowy Żmigród w wieku 19 i 28 lat. Obaj byli wcześniej notowani za różne przestępstwa. Podczas przesłuchania przyznali się do zarzucanych im czynów. Grozi im kara do 3 lat pozbawienia wolności. Funkcjonariusze prowadzący sprawę będą również wnioskować o objęcie ich dozorem policyjnym.

KPP Jasło

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

4
Dodaj komentarz

avatar
4 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
ddddX-menpomocnik klawiszamiastowy kłaput Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
miastowy kłaput
Gość
miastowy kłaput

miastowe chłopaki grandzili na miastowym rynku?:lol::lol::lol:

pomocnik klawisza
Gość
pomocnik klawisza

Gdy otrzymają te trzy lata,to podczas odsiadywania kary powinni być codziennie zatrudniani do prac publicznych.Zabrać im telewizor z celi i radio.

X-men
Gość
X-men

JAK ZWYKLE NARUSZENIE NIETYKALNOŚCI CIELESNEJ SAMI PROWOKUJĄ A POTEM JAK ZWYKLE KTOŚ WINNY BIEDNE CI CHŁOPCY OJ BIEDNI I ŻAŁOŚNI !!!

dddd
Gość
dddd

z k*** do kamieniołomu niech poczuja co to kara ! j*** pokolenie idiotow bezmozgow ;/

Close
X