Wiadomości

"Aktywna jaślanka": sylwetka Anny Bialik

Anna Bialik, wiceprezes Firmy Argus, zajmującej się Klimatyzacją oraz Ochroną Osób i Mienia oraz wiceprezes Firmy Thermogolv, wprowadzającej na rynek Ekologiczne Systemy Grzewcze, członek zarządu Jasielskiego Stowarzyszenia Przedsiębiorców. Prywatnie – uśmiechnięta optymistka.Do wszystkiego podchodzę z pasją i wiarą że się uda…

Ukończyła studia na Wydziale Dziennikarstwa i Komunikacji Społecznej na Uniwersytecie Jagiellońskim. Od kilkunastu lat współzarządza firmą ARGUS. Potrafi zadbać o dobry wizerunek firmy oraz pozytywne i przyjazne relacje z  klientami oraz pracownikami. W swych działaniach kieruje się głównie intuicją, popierając je logiką i zdobytą wiedzą. Zawsze zwraca uwagę na fakt, że w biznesie liczy się przede wszystkim człowiek, a nie tylko pieniądz. U swoich pracowników ceni przede wszystkim lojalność, pomysłowośći kreatywność. – Zawsze wkładam 100 procent i proszę o chociaż 10 w zamian…

Dzięki takim formom zarządzania firma otrzymała 8 razy z rzędu Tytuł Przedsiębiorstwa Fair Play – w tym Złoty Laur Fair Play oraz Tytuł Lidera Przedsiębiorczości Powiatu Jasielskiego.

Rozdanie nagród Przedsiębiorstwo Fair Play

Od 2010 roku Pani Anna jest współwłaścicielem i wiceprezesem w nowej firmie Thermogolv. Firma zajmuję się produkcja i dystrybucją pomp ciepła. Dziedzina techniczna, ale bardzo zaawansowana technologicznie i ciekawa. – Rozpoczęliśmy współpracę z projektantami i instytucjami naukowymi, wyznaczyliśmy sobie nowe cele – to dla mnie kolejne  ekscytujące przedsięwzięcie – mówi Pani Anna.

Jako członek Zarządu Jasielskiego Stowarzyszenia Przedsiębiorców czynnie działa na rzecz przedsiębiorstw województwa podkarpackiego. Organizuje liczne spotkania i konferencje dla przedsiębiorców mające na celu integrację, pomoc prawną, gospodarczą oraz nawiązanie dobrych relacji z władzami samorządowymi.

…Mam w sobie tyle energii, że często brakuje dnia by ją całą wyzwolić i zawsze mnie wszędzie pełno…

Mimo  ogromu zajęć związanych z prowadzeniem firmy, Anna Bialik aktywnie angażuje się w wiele przedsięwzięć o charakterze charytatywnym, kulturalnym oraz społecznym. Spółka ARGUS jest corocznym patronem wielu imprez kulturalnych min. Międzynarodowych Dni Wina, Przeglądu Piosenki Dziecięcej, Dnia Dziecka. Równocześnie indywidualnie wspomaga finansowo wyjazdy na kolonie dla dzieci z uboższych rodzin.

Akcja charytatywna w JDK

Jako lokalna patriotka od wielu lat pomaga finansowo Stowarzyszeniu Miłośników Jasła i Regionu Jasielskiego. Uważa, że ich działania są niezbędne w kształtowaniu tożsamości narodowej i regionalnej nie tylko dorosłych, lecz przede wszystkim młodzieży.

Za aktywność i kreatywność w dziedzinie kultury, Pani Anna dwukrotnie otrzymała tytuł Mecenasa Kultury.

Mecenasi Kultury

Ulubionym zajęciem Pani Anny poza pracą są podróże. Szczególnie upodobała sobie Włochy ze względu na świetną kuchnię, wspaniałe wino oraz piękne, malownicze krajobrazy.

Fascynuje ja poznawanie innych kultur. Ostatnie wakacje spędziła w DUBAJU – mieście będącym krajobrazem nowoczesności oraz jedną z największych atrakcji nad Zatoką Perską.

Wakacje w Dubaju

Interesuje się architekturą i malarstwem. – Piękno zawarte w obrazach mnie wycisza i uspokaja, pozwala oderwać się od rzeczywistości – mówi Pani Ania.

Czynnie uprawia różne rodzaje sportów, od narciarstwa w zimie po nurkowanie i żeglarstwo latem. Jak sama mówi: Lubię wszystko, co wyprzedza standardy i nie rozumiem stwierdzenia, że czegoś nie da się zrobić. Jest osobą  wymagającą, która uparcie dąży do wyznaczonego celu, ale też życzliwą i otwartą na rozmowę.

Z każdym stara się żyć w zgodzie, stara się zrozumieć ludzi. Ma wielu oddanych przyjaciół, na których zawsze może liczyć. 


Anna Bialik, fot. Piotr Żurek

Moje motto uśmiechać się do ludzi a oni to odwzajemnią i wtedy zyskujemy podwójnie

W Dniu Kobiet oraz z okazji urodzin prosimy przyjąć Pani Anno najserdeczniejsze życzenia od Redakcji Jaslonet.pl

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
24 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Kazimierz
Kazimierz
2024 lat temu

Gratuluje Pani Ani i róniez składam najserdeczniejsze życzenia z okazji Dnia Kobiet

MiK
MiK
2024 lat temu

Fajna babka, bo ciągle uśmiechnięta. Pozdrawiam.

Piotr
Piotr
2024 lat temu

Gratuluję i życzę dalszej owocnej pracy na rzecz firmy i lokalnej społeczności. Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Kobiet !

lupus
lupus
2024 lat temu

Znam panią Anię jest w porządku :yes::yes:

asa
asa
2024 lat temu

motto Pani Anny mówi samo za siebie.Taka to ona wspaniała.

Marta
Marta
2024 lat temu

Aniu trzymaj tak dalej !
Wyglądasz rewelacyjnie!

kolega
kolega
2024 lat temu

…Sięgaj szczytów, sięgaj gwiazd – po to one są. Żadnych kompromisów – każdy to Twój błąd….
…To Twoje życie i Twoje marzenia, nie odbierze Ci ich nikt. I chociaż twarz się w lustrze z czasem odmienia – tak to ciągle Ty….

jacek
jacek
2024 lat temu

Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Kobiet !
Wielu chwil radości, uśmiechu na twarzy i zadowolenia z firmy. Gratuluję i pozdrawiam.
ZACHĘCAM WSZYSTKICH DO WSPÓŁPRACY.

przyjaciolka
przyjaciolka
2024 lat temu

Aniu naTwoja kreatywnosc czekam z niecierpliwoscia w Swilczy:smilewinkgrin:

Ania
Ania
2024 lat temu

Pani Ania Ukończyła studia na WSiZ w Rzeszowie.

MAX
MAX
2024 lat temu

Brawo Aniu, tak trzymaj 🙂

VIP
VIP
2024 lat temu

I ja również zapisuję swój podziw i szacunek dla sympatycznej i życzliwej pani Anny 🙂

MKS
MKS
2024 lat temu

Wszystkiego najlepszego z okazji Dnia Pięknego.MKS "MOSiR"

e
e
2024 lat temu

Aniu!Gratulacje i wszystkiego najlepszego!jestem dumna z Ciebie zawodowo i prywatnie:)))tak trzymaj i dalej do przodu!!!

BRAT
BRAT
2024 lat temu

😆 Najserdeczniejsze Życzenia z Okazji 18 Urodzin i dlaszych sukcesów zawodowych !!!

nji
nji
2024 lat temu

czy to naprawdę jest osoba o ktorej warto pisa

maro
maro
2024 lat temu

Tak nji warto pisać o takich ludziach, przynajmniej dla odmiany, bo od tych politykierów i politykierek, to już się niedobrze robi.

PiS-man
PiS-man
2024 lat temu

Teraz, po tych komentarzach, to tylko czekać na okrzyki: santo subito 😀

Arek
Arek
2024 lat temu

Cieszmy się, że są w Jaśle tak aktywne kobiety jak Ania, które na dodatek tak ładnie się uśmiechają !

CZARNY
CZARNY
2024 lat temu

WSZYSCY KOCHAMY ANIE

doniu
doniu
2024 lat temu

popracujcie miesiac w argusie to sie przekonacie jak jest naprawde

broniu
broniu
2024 lat temu

W argusie pracownik jest jak cytrynka,wyciśnie się ją i do kosza,tak jest ceniony pracownik,że na korytarzu nie ma kto mu odpowiedzieć jak mówi Dzień dobry,a te 4000 zł które podobno zarabiają pracownicy,to zapomnieli podać,że na kwartał.

abc
abc
2024 lat temu

Moderator nie wypuszcza wszystkich komentarzy na temat Pani Ani. Ile mu zapłaciła?

ola
ola
2024 lat temu

Super babka rzeczywiście!!!! zwalnia ludzi podstępem wykorzystując naiwność i łatwowierność innych, tak wyrzuciła moją koleżankę Monikę zostawiając ją bez środków do życia, Monia trzymaj się Kołaczyce z tobą

Back to top button
24
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x