Wiadomości

Alior Bank otworzył Placówkę Partnerską w Jaśle

Alior Bank zaprasza do nowej Placówki Partnerskiej przy ul. Rejtana 1. Zespół doświadczonych pracowników pod kierownictwem Dariusza Warchoła rozpoczął obsługę Klientów detalicznych. 

Pracownicy placówki Alior Partner będą doradzać i świadczyć usługi Klientom z Jasła i okolic od poniedziałku do piątku w godzinach od 08.30 do 16.30. Przestronna placówka partnerska została otwarta w pobliżu centrum Jasła. Wystrój wnętrza oraz wizualizacja placówki zbliżone są do tych znanych z oddziałów Alior Banku.

Obecnie w Placówce Partnerskiej oferowany jest szeroki wachlarz produktów przeznaczonych dla klientów indywidualnych. Do bajbardziej konkurencyjnych i innowacyjnych elementów oferty należy pierwsze na rynku konto osobiste oferujące prowadzenie konta, wszystkie przelewy oraz wypłaty z bankomatów w Polsce i na świecie bez opłat. Ponadto środki zdeponowane na koncie objęte są automatyczną lokatą nocną, na której połowa środków z konta zarabia każdej nocy 5% w skali roku. Dla klientów, którzy będą traktować Alior Bank jako główny bank, opłata za kartę płatniczą to tylko 5 złotych miesięcznie. Ponadto Klienci mogą skorzystać z limitu w koncie osobistym, zaciągnąć pożyczkę gotówkową lub kredyt hipoteczny (Megahipoteka), albo złożyć wniosek o wydanie jednej z kart kredytowych Alior Banku.  

W drugiej połowie bieżącego roku planowane jest rozszerzenie działalności Placówki o obsługę małych firm. Aktualnie Klienci indywidualni mogą korzystać z usług Placówki Partnerskiej w Jaśle, bez konieczności podróży do oddalonego o 25 km oddziału Alior Banku w Krośnie.

Alior Bank, który rozpoczął działalność w połowie listopada 2008 roku, dynamicznie się rozwija. Dziś Bank obsługuje już blisko 560 tysięcy Klientów Indywidualnych oraz 33 tysiące Klientów Biznesowych.
Na początku stycznia suma zdeponowanych w banku środków przekroczyła 4 miliardy złotych. W tym czasie bank udzielił też 2,7 miliardy złotych kredytów.  

Alior Bank to ogólnopolski bank uniwersalny, świadczący usługi we wszystkich segmentach rynku w ramach dwóch pionów: detalicznego i biznesowego. Oferta banku skierowana jest do Klientów, którzy oczekują wyższego niż standardowy poziomu usług oraz kompetentnego doradztwa. Strategia banku zakłada zrównoważony i racjonalny rozwój, w oparciu o zasady tradycyjnej i solidnej bankowości: przejrzystość, bezpieczeństwo, stabilność, odpowiedzialność, doradztwo, przedsiębiorczość oraz innowacyjność. Alior Bank udostępnia w standardzie produkty i usługi, które dotychczas oferowane były jedynie wybranym, najbogatszym Klientom, oraz produkty dotąd niedostępne na rynku.

artykuł sponsorowany

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Zobacz także
Close
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x