r e k l a m a
Wiadomości

Andrzej Skarbek został prezesem Pektowinu!

Andrzej Skarbek został prezesem ZPOW „Pektowin”. Taką informację przekazał dziennikarzom Jaslonet.pl rzecznik Ministerstwa Skarbu Państwa.

Z informacji przekazanych przez Radę Nadzorczą wynika, że po przesłuchaniu kandydatów na członków zarządu Pektowinu, 19 listopada Rada Nadzorcza Pektowinu powołała na stanowisko prezesa pana Andrzeja Skarbka –  informuje rzecznik ministerstwa Maciej Wewiór.

Przypomnijmy, że przesłuchania odbyły się 21 września. Wśród wymienianych przez nas kandydatów na fotel prezesa był Andrzej Skarbek. Wtedy też mieliśmy poznać nazwisko nowego prezesa.  Z informacji jakie nieoficjalnie zdobyliśmy wynikało, że decyzja nie zapadła, gdyż nie było pełnego składu Rady Nadzorczej. Sprawdziliśmy to w ministerstwie.

Z informacji, które Ministerstwo Skarbu uzyskało od przedstawicieli Rady Nadzorczej wynika, że zdarzenie o którym mowa było jedynie przesłuchaniem kandydatów, a nie podjęciem decyzji o wyborze. Co do rozmowy, to wyjaśniam jeszcze, że w takiej sytuacji nie jest wymagany pełny skład Rady Nadzorczej – informował 4 listopada rzecznik ministerstwa Maciej Wewiór.

Decyzja Rady Nadzorczej o wyborze prezesa zapadła 19 listopada. Zastępcą prezesa został dotychczasowy szef Franciszek Bosak a członkiem zarządu Ewa Romańska.

Kuba Kowalczyk
Jaslonet.pl

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

8
Dodaj komentarz

avatar
8 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
ktośjózikpomocnik ortografaixipsychiatra Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Biznes menda
Gość
Biznes menda

Skarbek? On gwarantuje "byt" Pektowinu…A Zarząd to p. Franciszek + dotychczasowa księgowa.Po co ta tajemnica.Dodatkowo ktoś kto musi pracować,by pracę miał ktoś.Ale to mniej ważne.Ważne by sie udało, co Warszawka skołowała-"sukces"

b.pracownik
Gość
b.pracownik

Bosak i tak za sznurki będzie pociągał -to pewne !.Czyli nic się nie zmieni w zakładzie .

jasiu
Gość
jasiu

No wreszcie macie prężnego menagera.Czekają Was same sukcesy

psychiatra
Gość
psychiatra

Byli pracownicy i obecni pracownicy cierpią na syndrom Bosaka

ixi
Gość
ixi

na miejscu zatrudnionych szukal bym sobie pracy gdzie indziej – zamienil stryjek siekierke na kijek.
NIC sie nie zmieni!
Ten zaklad nie produkuje NIC atrakcyjnego – jest reliktem PRL, zarzadzanym metodami PRL.
W realich XXI wieku, konkurencja i wszystkimi dziedzinami ekonomi jest to BANKRUT – BANKRUTA nie ma sensu utrzymywac z pieniedzy podatnikow – jego sie trzeba pozbyc! Sprzedac!
Najlepiej: ZAORAC I WYBUDOWAC TAM PARK..bedzie wiecej porzytku..;)

pomocnik ortografa
Gość
pomocnik ortografa

Chodziło Ci o pożytek ma się rozumieć

józik
Gość
józik

Jeżeli już zamieniłeś siekierkę na kijek, udawaj, że to czarodziejska różdżka.

ktoś
Gość
ktoś

ten nowy prezes rozwali ten zakład, podzieli na spółki, co tak na prawdę ma sens tylko ekonomiczny ale tak na prawdę, pozwalnia ludzi, rozsprzeda majątek, a czego nie sprzeda to upadnie

Close
X