r e k l a m a
Wiadomości

Andrzej Skarbek został prezesem Pektowinu!

Andrzej Skarbek został prezesem ZPOW „Pektowin”. Taką informację przekazał dziennikarzom Jaslonet.pl rzecznik Ministerstwa Skarbu Państwa.

Z informacji przekazanych przez Radę Nadzorczą wynika, że po przesłuchaniu kandydatów na członków zarządu Pektowinu, 19 listopada Rada Nadzorcza Pektowinu powołała na stanowisko prezesa pana Andrzeja Skarbka –  informuje rzecznik ministerstwa Maciej Wewiór.

Przypomnijmy, że przesłuchania odbyły się 21 września. Wśród wymienianych przez nas kandydatów na fotel prezesa był Andrzej Skarbek. Wtedy też mieliśmy poznać nazwisko nowego prezesa.  Z informacji jakie nieoficjalnie zdobyliśmy wynikało, że decyzja nie zapadła, gdyż nie było pełnego składu Rady Nadzorczej. Sprawdziliśmy to w ministerstwie.

Z informacji, które Ministerstwo Skarbu uzyskało od przedstawicieli Rady Nadzorczej wynika, że zdarzenie o którym mowa było jedynie przesłuchaniem kandydatów, a nie podjęciem decyzji o wyborze. Co do rozmowy, to wyjaśniam jeszcze, że w takiej sytuacji nie jest wymagany pełny skład Rady Nadzorczej – informował 4 listopada rzecznik ministerstwa Maciej Wewiór.

Decyzja Rady Nadzorczej o wyborze prezesa zapadła 19 listopada. Zastępcą prezesa został dotychczasowy szef Franciszek Bosak a członkiem zarządu Ewa Romańska.

Kuba Kowalczyk
Jaslonet.pl

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
8 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Biznes menda
Biznes menda
2024 lat temu

Skarbek? On gwarantuje "byt" Pektowinu…A Zarząd to p. Franciszek + dotychczasowa księgowa.Po co ta tajemnica.Dodatkowo ktoś kto musi pracować,by pracę miał ktoś.Ale to mniej ważne.Ważne by sie udało, co Warszawka skołowała-"sukces"

b.pracownik
b.pracownik
2024 lat temu

Bosak i tak za sznurki będzie pociągał -to pewne !.Czyli nic się nie zmieni w zakładzie .

jasiu
jasiu
2024 lat temu

No wreszcie macie prężnego menagera.Czekają Was same sukcesy

psychiatra
psychiatra
2024 lat temu

Byli pracownicy i obecni pracownicy cierpią na syndrom Bosaka

ixi
ixi
2024 lat temu

na miejscu zatrudnionych szukal bym sobie pracy gdzie indziej – zamienil stryjek siekierke na kijek.
NIC sie nie zmieni!
Ten zaklad nie produkuje NIC atrakcyjnego – jest reliktem PRL, zarzadzanym metodami PRL.
W realich XXI wieku, konkurencja i wszystkimi dziedzinami ekonomi jest to BANKRUT – BANKRUTA nie ma sensu utrzymywac z pieniedzy podatnikow – jego sie trzeba pozbyc! Sprzedac!
Najlepiej: ZAORAC I WYBUDOWAC TAM PARK..bedzie wiecej porzytku..;)

pomocnik ortografa
pomocnik ortografa
2024 lat temu

Chodziło Ci o pożytek ma się rozumieć

józik
józik
2024 lat temu

Jeżeli już zamieniłeś siekierkę na kijek, udawaj, że to czarodziejska różdżka.

ktoś
ktoś
2024 lat temu

ten nowy prezes rozwali ten zakład, podzieli na spółki, co tak na prawdę ma sens tylko ekonomiczny ale tak na prawdę, pozwalnia ludzi, rozsprzeda majątek, a czego nie sprzeda to upadnie

Back to top button
8
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x