Piłka nożnaSport

Startuje runda wiosenna. Na pierwszy „ogień” Wisłoka Dębica

Po długiej przerwie zimowej, trwającej 133 dni, doczekaliśmy się inauguracji rundy wiosennej IV ligi podkarpackiej. W sobotę przed własną publicznością zespół Czarnych Jasło podejmować będzie lidera rozgrywek- zespół Wisłoki Dębica.

W rundzie jesiennej zespół Wisłoki Dębica na własnym terenie pokonał Naszą drużynę w stosunku 1:0 a jedyną bramkę na wagę 3 punktów dla dębiczan strzelił Bartłomiej Rolnicki. Dębiczanie po rundzie jesiennej mają w swoim dorobku 41 punktów i przegrali tylko raz- z zespołem Piasta Tuczempy, 2 razy remisowali a w pozostałych meczach inkasowali 3 punkty.

Zespół Czarnych spędził przerwę zimową na 10 miejscu w tabeli z dorobkiem 20 punktów. W rundzie jesiennej, pod wodzą byłego już trenera Jacka Klisiewicza, Czarni wygrywali 6 razy, 2 razy mecz zakończył się podziałem punktów a 8 razy porażką.

Miejmy nadzieję, że mocno odmłodzony skład Naszej drużyny pod wodzą Roberta Podkulskiego stanie na wysokości zadania i pokaże pełnię swoich możliwości przed własną publicznością.

Mecz JKS Czarni Jasło – Wisłoka Dębica, 22 marzec (sobota), godzina 15.00, stadion przy ulicy Śniadeckich 15.