Wiadomości

Artur Dudek I Zastępcą Komendanta

Od dziś obowiązki I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Jaśle będzie pełnił podinspektor Artur Dudek.  Rozkaz o powierzeniu obowiązków odebrał  z rąk I Zastępcy Podkarpackiego Komendanta Wojewódzkiego Policji w Rzeszowie inspektora Kazimierza Mruka.

Nowy Zastępca nadzorował będzie pion kryminalny. Zajął miejsce podinspektora Pawła Filipka, który w listopadzie b.r. mianowany został na stanowisko Naczelnika Wydziału Kryminalnego komendy wojewódzkiej.

Podinspektor Artur Dudek służbę w Policji pełni od 21 lat.  Pracę rozpoczął w komendzie wojewódzkiej w Krośnie, później służył w komendzie wojewódzkiej w Rzeszowie. Pracował m.in. w Wydziale Dochodzeniowo-Śledczym, do spraw Narkotyków oraz Postępowań Administracyjnych. Przez 7 lat był ekspertem  Zespołu Kadr i Szkolenia jasielskiej komendy. W listopadzie 2007 r. objął stanowisko Naczelnika Sekcji Wspomagającej KPP w Jaśle.

Komendant  Dudek  jest absolwentem  Wydziału Zarządzania i Administracji Akademii Świętokrzyskiej w Kielcach. Ma 40 lat , jest żonaty, ma dwójkę dzieci. Córka Patrycja uczęszcza do szkoły średniej, syn  Norbert  jest uczniem gimnazjum. Nowy Zastępca interesuje się piłką nożną i sportami motorowymi.
 
Zdj. KPP w Jaśle:
1 – inspektor Kazimierz Mruk ( z lewej) wręcza rozkaz  nowemu I Zastępcy Komendanta Powiatowego Policji w Jaśle podinsp. Arturowi Dudkowi.

KPP Jasło

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
:)
:)
2023 lat temu

Gratulacje.

sąsiad
sąsiad
2023 lat temu

Artur gratuluje:)

ten zły
ten zły
2023 lat temu

Wreszcie mamy decyzję Komendanta Wojewódzkiego. I to decyzję jak sądzę dobrą. Powiatowy jest spoza Jasła, to jego I zastępca stąd. Gratuluję podinspektorowi Arturowi i życzę samych sukcesów – bo wówczas my będziemy czuli się bezpieczniejsi.
I składam pierwszy donos – największymi złodziejami, którzy rabują nas w biały dzień są ……………. P O L I T Y C Y.

PIS
PIS
2023 lat temu

A co się dzieje z Robertem M. Gdzie jest ta wybitna jednostka ?. Rachunki krzywd zostaną wyrównane. To jest pewne – jak to, że po nocy następuje dzień.

Back to top button
4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x