Wiadomości

Bądź szczęśliwy – wspomóż Noworoczny Dar 2010

„Dobrzy ludzie są szczęśliwi”, to hasło trzynastej już akcji charytatywnej, podczas której zbierane będą pieniądze na wsparcie Szpitala Specjalistycznego w Jaśle.

Jak zwykle akcja przeprowadzona zostanie w styczniu. W pierwszą niedzielę tego miesiąca (3 stycznia) od wczesnych godzin rannych w Jaśle trwać będzie kwesta uliczna. Młodzież szkolna z identyfikatorami będzie zbierać wolne datki do specjalnie oznakowanych puszek.

W następnych dniach – wzorem ubiegłych lat – odbędą się prezentacje artystyczne dzieci i młodzieży w Jasielskim Domu Kultury. We wtorek 5 stycznia na scenie JDK wystąpią przedszkolaki, dzień później – uczniowie szkół podstawowych, 12 stycznia – gimnazjaliści, 13 – młodzież ze szkół ponadgimnazjalnych.

Koncert finałowy zaplanowany został na 15 stycznia (piątek).

Organizatorami akcji są Jasielski Dom Kultury i parafia oo. Franciszkanów.

JDK

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

6
Dodaj komentarz

avatar
6 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
jaslojosekjaslokTeż KrzysiekZ.Cz. Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Krzysiek
Gość
Krzysiek

Akcja zorganizowana z czystej złośliwości i zazdrości w stosunku do WOŚP.
Zrozumiał bym gdyby taka akcja przeprowadzana była w lecie, ale organizowanie jej tydzień przed Wielką Orkiestrą to wszystko mówiące – celowe zagranie.
Cała Polska popiera Wielką Orkiestrę, ale nie w Jaśle… tu jest Noworoczny Dar, bo na WOŚP nie można się wypromować politycznie…

Z.Cz.
Gość
Z.Cz.

Krzysiek popieram Cię. Na tę akcję niech się złoży JDK i Franciszkanie bo stać ich na to. Niech nie wysługują się dziećmi. Niech sami wyjdą na ulicę to zobaczymy ile zbiorą datków.

Też Krzysiek
Gość
Też Krzysiek

RACJA popieram ten grajdołek nazywany Jasło powinien nazywać się ZAJĄCOWO albo PUTYROSTWO wstyd i hańba:upset::upset::upset::upset::upset::upset:

jaslok
Gość
jaslok

dajcie spokoj obei akcje soa spoko ida na sprzed dla jesielskiego szpitale skor sa ludzie któży daj to chwałą im zato obie akcje sao dobre !

josek
Gość
josek

z.cz wescei a WOŚP nie wysługuje sie dziecmi a czy wiesz że 30% z zbiórki idzie na wypłate dla owsiaka i jego famili to sa tysiace

jaslo
Gość
jaslo

dlaczego nie ma zdjęctańczącej dirty dancing i hip hop… ślicznie wypadli

Close
X