r e k l a m a
Wiadomości

Bandyci w rękach Policji!

Dwóch 16-latków, którzy napadli z nożem na 33-letniego mieszkańca Jasła, jest w rękach policji. Przypomnijmy, że do zdarzenia doszło w styczniu br. Jaślanin wracał do domu, kiedy zaczepiło go dwóch mężczyzn.

„Do zdarzenia doszło 17 stycznia br. w Jaśle na ul. Piłsudskiego w rejonie przejścia przez torowisko, które prowadzi na os. Górka Klasztorna. Kilka minut po godz. 23, pokrzywdzony wyszedł z baru na ul. Floriańskiej i szedł w kierunku miejsca zamieszkania. Po przejściu torowiska został zaczepiony przez dwóch młodych ludzi. W pewnym momencie jeden z nich wyjął nóż, którym kilkakrotnie ranił pokrzywdzonego. Następnie napastnicy przewrócili  go na ziemię i zaczęli kopać po głowie.  Napadniętemu mężczyźnie udało się podnieść i uciec z miejsca zdarzenia. Trafił do jasielskiego szpitala” – relacjonuje zdarzenie Łukasz Gliwa, Oficer Prasowy Policji w Jaśle.

Zbieranie informacji i praca operacyjna policji trwała 4 miesiące. Policjantom na podstawie zebranego materiału dowodowego udało się wytypować podejrzane osoby. Zatrzymano dwóch 16–latków. Chłopcy przyznali się do stawianych im zarzutów. Będą odpowiadać przed sądem rodzinnym.

Kuba Kowalczyk
Jaslonet.pl

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
Oldest
Newest Most Voted
Inline Feedbacks
View all comments
dsds
dsds
2021 lat temu

hahahah

sceptyk
sceptyk
2021 lat temu

Matko, 4 miesiące aby złapać dwóch smarków, pogratulować.

maczo???
maczo???
2021 lat temu

gratulacje dla ospalych ale i wytrwalych kolegow?

mieszkaniec
mieszkaniec
2021 lat temu

Pogratulować 4 miesiące żeby złapac gówniarzy to śmiech

4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x
Close
X