MiastoWiadomości

„Bezpieczny pacjent” – konferencja w Jaśle

Do Jasła przyjechały pielęgniarki i położne z Podkarpacia, by rozmawiać o nowych standardach w opiece nad pacjentem. W konferencji ‘Bezpieczny pacjent’, która odbyła się 31 maja, uczestniczyła wojewoda Małgorzata Chomycz.

„Bezpieczny pacjent” – konferencja w Jaśle (fot. PUW Rzeszów)

Spotkanie połączone było z obchodami Międzynarodowego Dnia Pielęgniarki i Położnej. Tylko Podkarpacka Okręgowa Izba Pielęgniarek i Położnych zrzesza prawie 3 tys. sióstr. Zdecydowana ich większość, bo 70 proc. skończyła kursy dokształcające, kwalifikacyjne, specjalistyczne lub jest w trakcie takich szkoleń.

Podczas konferencji w Jaśle wojewoda Małgorzata Chomycz podziękowała pielęgniarkom i położnym za trud włożony w opiekę nad pacjentami: „Dziękuję Wam za profesjonalizm, za życzliwość i uśmiech. Za to, że macie czas, aby się dokształcać. Życzę Wam siły do dalszego wykonywania tej niełatwej i odpowiedzialnej pracy”.

W spotkaniu w Jaśle wzięły udział przedstawicielki środowiska pielęgniarskiego z Podkarpacia, dyrektorzy ZOZ-ów, władze samorządowe oraz senator RP Alicja Zając.

Małgorzata Oczoś
Rzecznik prasowy Wojewody Podkarpackiego

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
lupus
lupus
2024 lat temu

zakochalem się wtej blondynce jest przeurocza nieprawdaż ?

italart74
italart74
2024 lat temu

No ,ale swoje latka ma.

ubawiona
ubawiona
2024 lat temu

była taka jedna która w rozmowie z każdym nie zapominała poinformować że ma męża doktora,chociaż prawdopodobnie to tylko lekarz,cha cha cha.

KONRAD
KONRAD
2024 lat temu

No, ta blondyna to faktycznie by mnie przekonała,że jestem”bezpieczny”.
To jedyny jasny punkt(zauważalny,jak widać) tego sabatu…Prawdą jest bowiem fakt,że pacjent w Polsce najbezpieczniej czuje się w domu. Tak więc przekonywanie ,że jest inaczej-to są jaja na koniec maja!!!

gorka
gorka
2024 lat temu

czy wszedzie #%**# musi sie wpychac ta pie^%$ona polityka?? dajcie ludziom zyc i pracowac a nie tylko wszedzie wiece, procesje i obiecanki cacanki…:/

Back to top button
5
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x