r e k l a m a
InwestycjeWiadomości

Boisko przy szkole w Sobniowie już powstaje

Mimo niesprzyjającej pogody z początku października, prace przy budowie boiska wielofunkcyjnego przy Zespole Szkół Miejskich nr 5 w Jaśle postępują zgodnie z harmonogramem. Wykonawca przystąpił do wykonania podbudowy oraz montażu ogrodzenia obiektu.

Koszt prac po przetargu wynosi blisko 480 tys. zł. Projekt „Budowa boiska wielofunkcyjnego przy ZSM nr 5 w Jaśle” zwyciężył w Jasielskim Budżecie Obywatelskim na 2020 rok”.

W ramach projektu powstaje: boisko do piłki nożnej (31,00m x 18,00m), boisko od piłki ręcznej (31,00m x 18,00m), boisko do siatkówki (18,00 x 9,00m), boisko do badmintona (13,40 x 6,10m) oraz miejsce do gry na jeden kosz (8,00 x 15,10m). Wykonane również będą: obrzeża, ogrodzenie, piłkochwyty, a także przyłącz do kanalizacji deszczowej odprowadzający wody z drenażu boiska. Wykonawcą prac, których zakończenie planowane jest na koniec listopada, jest firma Bud Mat z Krynicy-Zdroju.

UM Jasło

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
binance chainlink
10 miesięcy temu

Thanks for sharing. I read many of your blog posts, cool, your blog is very good.

gate.io
8 miesięcy temu

I may need your help. I tried many ways but couldn’t solve it, but after reading your article, I think you have a way to help me. I’m looking forward for your reply. Thanks.

Back to top button
2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x