Wiadomości

Boisko wielofunkcyjne czeka gruntowny remont

W maju ubiegłego roku burmistrz miasta Maria Kurowska otwierała boisko wielofunkcyjne przy MOSiRze. Obiekt miał służyć młodzieży jasielskiej. Po czerwcowej powodzi, został zniszczony. Teraz czeka go remont.

W tej sprawie swoje zdanie wyrażali również nasi czytelnicy.

Od momentu powodzi do dnia dzisiejszego nieczynne jest boisko wielofunkcyjne przy MOSiR. To skandal! Szkoły niewyremontowane nie mają gdzie odbywać lekcji WF. Jedynie MOSiR pomaga dotkniętym powodzią szkołom – pisze nasz czytelnik

Będzie remont boiska

Jak dowiedział się dzisiaj portal Jalsonet.pl, miasto, właściciel obiektu, dostanie na przeprowadzenie niezbędnych napraw 180 tys. zł.

Boisko wielofunkcyjne, (maj 2010)

Dyrektor MOSIR-u Tadeusz Baniak mówi, że straty są duże.
 
Podłoże zostało zdeformowane, sztuczna nawierzchnia nadaje się do wymiany – mówi Baniak.

Jednak dodaje, że specjaliści ocenią, co zostanie wymienione.

We wtorek przyszło potwierdzenie, że zostaną spełnione nasze żądania wymiany wykładziny na taką, jaka tam została położona. Zostanie to zrobione dobrze, a nie żadnymi półśrodkami – mówi radny Henryk Rak.

Nieoficjalnie mówi się też, że miasto planuje przekazać boisko wielofunkcyjne MOSIR-owi.

WF na MOSIR-ze

Nadal pozostaje otwarta kwestia pomocy szkołom w organizacji lekcji WF-u. Na razie zajęcia szkół „Budowlanki”, „Chemika” oraz Zespołu Szkół Miejskich nr 3 odbywają się na hali MOSIR-u. Jednak żadnych pieniędzy dodatkowych MOSIR nie otrzymuje.

Udostępniamy szkołom za darmo korzystanie ze wszystkich obiektów: siłowni, hali sportowej i boisk. Jest to kłopotliwe, ale jak nie pomóc w tej sytuacji? – mówi Baniak. – Ja to robię wbrew przepisom, bo powinienem jako zakład budżetowy zarabiać, jednak sytuacja jest wyjątkowa – mówi dyrektor.

A MOSIR w tym roku boryka się z problemami finansowymi spowodowanymi przez powódź. Czy miasto zajmie się tą sprawą? Będziemy pytać na poniedziałkowej sesji Rady Miasta.

Kuba Kowalczyk
Jaslonet.pl

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
14 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
;)
;)
2024 lat temu

chyba zespol szkol miejskich nr 3 a nie 10 :D:D

WF
WF
2024 lat temu

Ten Baniak to przynajmniej rozumie i pomaga, nie wymiguje się głupimi przepisami. panie Tadku. Jestesmy z Panem. .:)

RJS
RJS
2024 lat temu

Ten towarzysz "chorągiewka" SLD Solidarność i bóg wie jeszcze co na razie robi sobie kampanie wyborczą na plecach szkół. Popatrzcie jak pracują przy Sikorskiego pracownicy kierownik którego prawie nigdy nie ma, następni za granicą po samochody. Mam tylko nadzieje że po wyborach burmistrz Miasta Jasła przyglądnie się temu zakładowi i zrobi gruntowne sprzątanie zaczynając od góry do dołu.

Tadek
Tadek
2024 lat temu

Baniak na Burmistrza!

.
.
2024 lat temu

Baniak do bani.

Kibel
Kibel
2024 lat temu

A ty RJS tylko srasz wokół siebie, i to bardzo rzadko kanalio!:smilewinkgrin:

Do RJS
Do RJS
2024 lat temu

To co pracownicy MOSiR jak i każdego innego zakładu robią poza godzinami pracy,nie powinno nikogo interesować.Mamy demokracje i każdy może swój wolny czas wykożystać jak mu się to podoba.Chyba że znajdzie się półgłówek jak RJS i będzie chciał ingerować w życie prywatne pracowników jasielskich zakładów (KOMUNA I INWIGILACJA POLSKIEGO SPOŁECZEŃSTWA SKOŃCZYŁA SIĘ Z DNIEM ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI CZYLI W 1989)
Wszystkim debilom typu RJS mówimy stanowczo nie!!!!!!!!!

Jasło nie dla chorągiewek
Jasło nie dla chorągiewek
2024 lat temu

Noi jak tam towarzysze coś cisza zapanowała, opowiedz no ty znawco wszystkiego z fałszywym uśmiechem jak to jest na ty MOSiRze? mówisz że jest ok?, a ja powiem ci że nie.
A już niedługo trochę więcej…
Kiedyś trzeba ze sceny zejść a dla ciebie to i tak już za długo.

RJS 0000
RJS 0000
2024 lat temu

Ty RJS! Jeszcze się nie wysrałeś? To sraj dalej holenderski śledziu, bo osrany to jesteś już od stóp do…? No właśnie do czego?:lol:

Trenerka
Trenerka
2024 lat temu

Słuchaj RJS vel pisior bez jaj. Takiej załogi jak ma MOSiR, to w Polsce nie ma.Załoga ma olbrzymie kłopoty z tzw. trenerami osiedlowymi, którzy biorą kasę nie wiadomo za co. Przychodzą na obiekty i chodzą jak bufony. Dzieci wpuszczają np. na basen, a sami rozwalają się na ławkach i przez conajmniej 2 godziny dupy nie ruszają, albo nie panują nad dziecmi, które dewastują mienie MOSiRu. Pomysł o trenerach osiedlowych, to ogromna pomyłka, polegajaca na wpychaniu kasy nierobom.Przyjdzie nowa władza, zrobi z tym porządek:sleep:PS.Ten RJS przypomina mi taki ogon, który nie tylko sra, ale też…? Zgadnijcie…!:uhoh:

Jasło nie dla kapusiów
Jasło nie dla kapusiów
2024 lat temu

Nie obawiaj się. Dla ciebie gnido nigdy miejsca na mosirze nie będzie, choć byś lizał d*** i lizał. Wpadnij na mosir, i powiedz ludziom, że nie jest OK? OK? Na scenie mosiru dla takich wszarzy miejsca nie ma pisiorze.PS. Jesteś namierzony:lol:

do trenerka
do trenerka
2024 lat temu

Znam dobrze ludzi z mosir i z wieloma z nich czesto rozmawiam, szanuje tych ludzi wiec prosze nie pisac takich rzeczy, bo to sie kompromitujesz.
Nie ja jestem osobą, ktora napisala komentarz pod nazwa RJS. Można to łatwo sprawdzic.
Jak masz odwage to przyjdz i powiedz mi to prosto w oczy. Napewno tego nie zrobisz bo nie masz jaj wiec pozostaje Ci komentarz.
Artur Ogonek

Prywatny detektyw
Prywatny detektyw
2024 lat temu

RJS IP:109.196.42,24.09.2010
Jasło nie dla chorągiewek IP:109.196.42,25.09.2010
do trenerka IP:109.196.42, 26.09.2010
Artur Ogonek( tak się podpisał) jest bochaterem przez "ch" tych komentarzy. Sam się podkablował:lol:
Żałosny chłopak. Tak bardzo chciał być Dyrektorem MOSiR, biedaczysko. Oj w daleką drogę się wybrał…

Prywatny detektyw
Prywatny detektyw
2024 lat temu

Słuchaj zatem uważnie IP:109.196.42, czyli Artur Ogonek. CISZA ZOSTAŁA PRZERWANA DLA TAKICH Z ROZBIEGANYMI, FAŁSZYWYMI OCZKAMI. Czas się pakować, mistrzu w "bieganiu" z mosiru do ratusza. Wszystkiego najlepszego na nowej trasie tj. z Jasła do Białch Niedźwiedzi, oczywiście w jedną stronę.:mad:

Back to top button
14
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x