r e k l a m a
Wiadomości

Cztery osoby ranne w wypadku

Policjanci ustalają okoliczności i przyczyny wypadku, do którego doszło na drodze wojewódzkiej nr 992 w Kątach. Na jednym z zakrętów osobowy ford wypadł z drogi, staranował ogrodzenie prywatnej posesji i uderzył w drzewo. W zdarzeniu ucierpiały trzy kobiety i jednoroczne dziecko.

Cztery osoby ranne w wypadku (fot. KPP Jasło)

Do wypadku doszło wczoraj około godz. 16.50. Ze wstępnych ustaleń wynika, że kierująca fordem fiestą jechała od Nowego Żmigrodu w kierunku Krempnej. W Kątach na łuku jezdni straciła panowanie nad pojazdem i wypadła z drogi. Następnie staranowała ogrodzenie prywatnej posesji, wjechała na jej teren i czołowo uderzyła w rosnące tam drzewo.

Cztery osoby ranne w wypadku (fot. KPP Jasło)

Na skutek wypadku do szpitala trafiła kierująca fordem 24-letnia mieszkanka gminy Nowy Żmigród  oraz podróżujące wraz z nią dwie kobiety i jednoroczne dziecko.  Z uwagi na doznane obrażenia, wszyscy pokrzywdzeni zostali hospitalizowani.

Policjanci przeprowadzili oględziny miejsca wypadku, ujawnili ślady mające związek ze zdarzeniem, zabezpieczyli samochód.  Kierująca fiestą 24-latka była trzeźwa.  Dokładne przyczyny i okoliczności zdarzenia będą wyjaśniane w toku prowadzonego postępowania.

KPP Jasło

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x