Wiadomości

Dachowanie w Warzycach

Jasielscy policjanci interweniowali w Warzycach, na drodze wojewódzkiej nr 988 w związku ze zdarzeniami drogowymi. Dwie kierujące, 46 i 53-letnie mieszkanki powiatu strzyżowskiego, jadąc w kierunku Jasła, na śliskiej nawierzchni straciły panowanie nad pojazdami i zjechały do rowu. Jeden z pojazdów dachował. Na szczęście w tych zdarzeniach, nikt nie odniósł obrażeń.

Dachowanie w Warzycach

Dzisiaj rano po godzinie 6, dyżurny jasielskiej komendy otrzymał zgłoszenie o zdarzeniu drogowym w Warzycach, na drodze wojewódzkiej nr 988. Interweniujący policjanci wstępnie ustalili, że kierująca osobowym passatem 46- letnia mieszkanka powiatu strzyżowskiego, jadąc w kierunku Jasła na śliskiej nawierzchni straciła panowanie nad pojazdem i wjechała do rowu. Kilka minut po tym zdarzeniu, kierująca daewoo tico, 53-letnia mieszkanka powiatu strzyżowskiego, także straciła przyczepność na śliskiej nawierzchni i zjechała do rowu. Pojazd, którym kierowała przewrócił się na dach.

Kierujące, były trzeźwe, jedna z nich została przetransportowana do jasielskiego szpitala. Na szczęście kobiety nie odniosły poważnych obrażeń.

KPP Jasło

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x