Wiadomości

Do kogo trafią wycięte z Rynku drzewa?

Trzy z siedmiu drzew zostało wyciętych z płyty Rynku. Jutro wyciętych zostanie cztery pozostałe drzewa. Z informacji przekazanej przez Biuro Obsługi Medialnej Miasta Jasła wynika, że wycięte drzewa trafią do mieszkańców Jasła.

Drewno uzyskane z wycinki częściowo zostanie przeznaczone na opał dla mieszkańców Jasła, pozostałe spróchniałe i zgnite gałęzie zostaną wykorzystane jako materiał na kompost – informuje Paweł Zawada, Kierownik Wydziału Gospodarki Mieniem.

Z informacji jakie posiadamy, drewno może trafić do Schroniska dla bezdomnych im. Św. Brata Alberta w Jaśle lub przez Miejski Ośrodek Pomocy Społecznej w Jaśle do osób potrzebujących.

Jak informowaliśmy wczoraj w miejsce wyciętych drzew zostaną posadzone platany. Wcześniej jednak drzewa zostaną odpowiednio zabezpieczone m.in. ułożenie opasek drenujących oraz wyprowadzenie na powierzchnię rur umożliwiających podlewanie i zasilanie drzew.

Kuba Kowalczyk
Jaslonet.pl

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

6
Dodaj komentarz

avatar
6 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
qweqZorbalakiluck.plAdGratulacje Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
.1..2..3
Gość
.1..2..3

Ooo to juz im się nudzi codzienne jeżdżenie autem od drzewa do drzewa i podlewanie z konewki? ;>

Gratulacje
Gość
Gratulacje

W roku wyborczym władza jest przejrzysta, pomaga Jaślaninom w potrzebie. Czy tak było w roku poprzednim i dwa lata temu? Co w sumie i tak nie zmieni opini o tej klice co dba tylko o swoje stołki!

Ad
Gość
Ad

na synagoge <lol2>

lakiluck.pl
Gość
lakiluck.pl

Na tej pustyni nic już nie urośnie choćby kampanie wyborcze były pięć razy w roku,a etatowy członek osobiście podlewał…:lol::D

Zorba
Gość
Zorba

Tak w rzeczywistości to kiedyś za dawnych lat było dużo ładniej coś w rodzaju parku a teraz… .

qweq
Gość
qweq

Drzewobójstwo uprawiane przez obecny jasielski reżim zostanie ukarane…

Close
X