r e k l a m a
Wiadomości

Domotex 2010: Gamrat liczy na nowe konktrakty

Już 16 stycznia w Hanowerze rozpocznie się największa na świecie wystawa branży podłogowej, która trwać będzie 4 dni i zgromadzi ponad 1400 wystawców z niemal 80 krajów.

Międzynarodowe Targi Domotex 2009

Targi Domotex do doskonałe miejsce do spotkania specjalistów z całego świata zajmujących się na co dzień podłogami. To miejsce premier nowych produktów, najnowszych trendów i nowinek technologicznych.

Na targach tych nie zabraknie również polskich producentów, a wśród nich Firmy Gamrat SA – czołowego producenta elastycznych wykładzin podłogowych.

Dla Gamratu targi Domotex to doskonała okazja do nawiązania nowych kontaktów handlowych oraz umocnienia dotychczasowych, jak również do zaprezentowania nowości produktowych.

– Na tegorocznych targach chcemy pokazać szeroki asortyment oferowanych przez naszą firmę pokryć podłogowych – mówi Andrzej Czajka- Prezes Zarządu, Dyrektor Generalny Gamrat SA. Tegoroczny Domotex do doskonałe miejsce premiery dwóch nowych wykładzin, produkowanych metodą prasowania: prądoprzewodzącej Elektry 43 i rozpraszającej ładunki elektrostatyczne o nazwie handlowej Centra 43 – dodaje Andrzej Czajka.

Elektra 43 to wykładzina specjalistyczna o własnościach przewodzenia ładunków elektrostatycznych, zalecana do stosowania w pomieszczeniach wymagających ochrony przed elektrycznością statyczną, w których musi być spełniony warunek oporu upływu posadzki. Wykładzina posiada spód stanowiący warstwę przewodzącą, co powoduje równomierne odprowadzanie ładunków elektrostatycznych z całej powierzchni podłogi i pozwala na montaż wykładziny bez użycia kleju przewodzącego. Powierzchnia wykładziny zabezpieczona jest poliuretanem przewodzącym PUR EL. Posiada wzór bezkierunkowy. Dostępna będzie w 9 kolorach.

Drugą nowością 2010 roku jest wykładzina ogólnego stosowania o własnościach rozpraszania ładunków elektrostatycznych i nazwie Centra 43. Jej powierzchnia zabezpieczona poliuretanem PUR jest odporna na zabrudzenia i łatwa do utrzymania w czystości.Bezkierunkowy wzór z efektownym układem granulek oraz 15 pastelowych wybarwień umożliwią projektowanie podłóg w atrakcyjnych, zgodnych z aktualnymi trendami kompozycjach.

Wzorem lat poprzednich spodziewamy się bardzo dużego zainteresowania naszymi wykładzinami – mówi Janusz Rak – Dyrektor Handlowy Firmy Gamrat SA – szczególnie produkowanymi metodą prasowania. Pierwsza wykładzina prasowana o nazwie handlowej Norma 43 okazała się podczas ubiegłorocznych targów Domotex hitem nie odbiegającym jakością i wzornictwem od standardów światowych – podkreśla Janusz Rak.

Stoisko Firmy Gamrat SA zlokalizowane będzie w hali 4, stoisko nr C17.

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

5
Dodaj komentarz

avatar
5 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
Pola:PToMiviking78kubatron Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
kubatron
Gość
kubatron

Jedna rzecz z której moge być dumny w Jaśle 😉

viking78
Gość
viking78

Inne firmy też jadą na te targi ale niestety nie mogą liczyć na taką reklamę.

ToMi
Gość
ToMi

Gamrat to jedyna mocna marka jaka w Jaśle pozostała po Państwowych.
Brawo Panie Prezesie.
:yes:
Pozostaje tylko pytanie Czy właściwie zostanie sprywatyzowana czy tak jak kilka lat temu probowano
:confused:

:P
Gość
:P

😀 Elektroprzewodzącą??? 😀 Guzik mają!!

Pola
Gość
Pola

Brak informacji kiedy Lentex kupuje Gamrat!!!

Close
X