r e k l a m a
Wiadomości

Domotex 2010: Gamrat liczy na nowe konktrakty

Już 16 stycznia w Hanowerze rozpocznie się największa na świecie wystawa branży podłogowej, która trwać będzie 4 dni i zgromadzi ponad 1400 wystawców z niemal 80 krajów.

Międzynarodowe Targi Domotex 2009

Targi Domotex do doskonałe miejsce do spotkania specjalistów z całego świata zajmujących się na co dzień podłogami. To miejsce premier nowych produktów, najnowszych trendów i nowinek technologicznych.

Na targach tych nie zabraknie również polskich producentów, a wśród nich Firmy Gamrat SA – czołowego producenta elastycznych wykładzin podłogowych.

Dla Gamratu targi Domotex to doskonała okazja do nawiązania nowych kontaktów handlowych oraz umocnienia dotychczasowych, jak również do zaprezentowania nowości produktowych.

– Na tegorocznych targach chcemy pokazać szeroki asortyment oferowanych przez naszą firmę pokryć podłogowych – mówi Andrzej Czajka- Prezes Zarządu, Dyrektor Generalny Gamrat SA. Tegoroczny Domotex do doskonałe miejsce premiery dwóch nowych wykładzin, produkowanych metodą prasowania: prądoprzewodzącej Elektry 43 i rozpraszającej ładunki elektrostatyczne o nazwie handlowej Centra 43 – dodaje Andrzej Czajka.

Elektra 43 to wykładzina specjalistyczna o własnościach przewodzenia ładunków elektrostatycznych, zalecana do stosowania w pomieszczeniach wymagających ochrony przed elektrycznością statyczną, w których musi być spełniony warunek oporu upływu posadzki. Wykładzina posiada spód stanowiący warstwę przewodzącą, co powoduje równomierne odprowadzanie ładunków elektrostatycznych z całej powierzchni podłogi i pozwala na montaż wykładziny bez użycia kleju przewodzącego. Powierzchnia wykładziny zabezpieczona jest poliuretanem przewodzącym PUR EL. Posiada wzór bezkierunkowy. Dostępna będzie w 9 kolorach.

Drugą nowością 2010 roku jest wykładzina ogólnego stosowania o własnościach rozpraszania ładunków elektrostatycznych i nazwie Centra 43. Jej powierzchnia zabezpieczona poliuretanem PUR jest odporna na zabrudzenia i łatwa do utrzymania w czystości.Bezkierunkowy wzór z efektownym układem granulek oraz 15 pastelowych wybarwień umożliwią projektowanie podłóg w atrakcyjnych, zgodnych z aktualnymi trendami kompozycjach.

Wzorem lat poprzednich spodziewamy się bardzo dużego zainteresowania naszymi wykładzinami – mówi Janusz Rak – Dyrektor Handlowy Firmy Gamrat SA – szczególnie produkowanymi metodą prasowania. Pierwsza wykładzina prasowana o nazwie handlowej Norma 43 okazała się podczas ubiegłorocznych targów Domotex hitem nie odbiegającym jakością i wzornictwem od standardów światowych – podkreśla Janusz Rak.

Stoisko Firmy Gamrat SA zlokalizowane będzie w hali 4, stoisko nr C17.

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
kubatron
kubatron
2024 lat temu

Jedna rzecz z której moge być dumny w Jaśle 😉

viking78
viking78
2024 lat temu

Inne firmy też jadą na te targi ale niestety nie mogą liczyć na taką reklamę.

ToMi
ToMi
2024 lat temu

Gamrat to jedyna mocna marka jaka w Jaśle pozostała po Państwowych.
Brawo Panie Prezesie.
:yes:
Pozostaje tylko pytanie Czy właściwie zostanie sprywatyzowana czy tak jak kilka lat temu probowano
:confused:

:P
:P
2024 lat temu

😀 Elektroprzewodzącą??? 😀 Guzik mają!!

Pola
Pola
2024 lat temu

Brak informacji kiedy Lentex kupuje Gamrat!!!

Back to top button
5
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x