Wiadomości

Dwa miesiące aresztu za napad na lekarkę

Taki środek zapobiegawczy orzekł Sąd Rejonowy w Jaśle dla 43 letniej mieszkanki powiatu dębickiego, która w minionym tygodniu napadła z nożem na lekarkę, żądając od niej pieniędzy.

fot. KPP Jasło

Przypomnijmy, że do zdarzenia doszło w miniony wtorek, kiedy do gabinetu lekarki z Jasła weszła kobieta, prosząc ją o obejrzenie zdjęcia rentgenowskiego. Odwróciwszy jej uwagę, kobieta wyjęła nóż i zaatakowała lekarkę żądając od niej pieniędzy. Na krzyki i wołanie o pomoc zareagował mieszkający obok gabinetu ojciec lekarki, który obezwładnił napastniczkę. W wyniku szamotaniny i zadanych ciosów pięścią, lekarka doznała złamania żebra. Po opatrzeniu jej przez lekarzy w jasielskim szpitalu została zwolniona do domu.

Napastniczce został już postawiony zarzut usiłowania rozboju z użyciem niebezpiecznego narzędzia. Kobieta przyznała się do stawianych jej zarzutów. Grozi jej kara pozbawienia wolności od 3 do 15 lat.

Kuba Kowalczyk
Jaslonet.pl

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
5 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
nie ważne
nie ważne
2023 lat temu

No i brawo, bardzo dobrze! Znam tą lekarkę…

GCN
GCN
2023 lat temu

A ja znam nożownika

nieważne kto...
nieważne kto...
2023 lat temu

Jak widać po zdarzeniu Jasło goni "najlepsze" wzory europejskie…To kiedyś było nie do pomyślenia.Współczuję lekarce,a tego babsztyla nie informował co grozi,a dał 15 lat łagru i polecenie złamania żebra…

INSOMNIA
INSOMNIA
2023 lat temu

Szkoda Pani doktor.. Doświadczona przez życie, dużo przeszła, jest wykształcona i bardzo życzliwa.
I przyjedzie jakaś wieśniara ze wsi z wykształceniem podstawowym i będzie skakać z nożem. ZAMKNĄĆ JĄ! Ja bym oskarżyła te su*e o usiłowanie zabójstwa, bo kto normalny z nożem w torebce chodzi?? Głupia stara ku*wa!

nurmi
nurmi
2023 lat temu

Bardzo dobry komentaż " kto normalny z nozem ….." czy ktoś poddał badaniu tą kobietę, czy od razu ją zamknieto. Może ona jest chora,ale jak widać to nikogo nie interesuje.
Bo to WIESNIARA ZE WSI a to P. DOKTOR Z MIASTA.

Back to top button
5
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x