r e k l a m a
Wiadomości

Dziś dalsze poszukiwania zaginionego mężczyzny

Wczoraj nie udało się odnaleźć mężczyzny, który zaginął w okolicach Krempnej. Do akcji poszukiwawczej zostały zaangażowane jednostki policji, straży granicznej, a także OSP z Krempnej. W sumie ponad 40 osób. Dzisiaj poszukiwania zostaną wznowione.

fot. mmpoznan.pl

Z zebranych informacji wiemy już, że zaginiony ma ok. 55- 60 lat. Przebywa w Krempnej od jakiegoś czasu, gdzie biwakował na dziko. Ostatnio mężczyzna rozbił swój namiot na terenie jednego z tamtejszych gospodarstw agroturystycznych.
 
O zaginięciu mężczyzny poinformował właściciel gospodarstwa, który zauważył, że mężczyzna od kilku dni nie pojawiał się w swoim namiocie.

Właściciel gospodarstwa podkreśla, że mężczyzna był skryty, nie rozmawiał z nikim a całe dnie spędzał w lesie. Świadkowie podkreślają, że widzieli go z wykrywaczem metali.

Jak twierdzą okoliczni mieszkańcy, w dniu zaginięcia mężczyzny słychać było wybuch. Podejrzewają, że mężczyzna był poszukiwaczem niewypałów i znaleziony przez niego niewybuch eksplodował.

Jest to tym bardziej prawdopodobne, że teren, który przeszukiwał zaginiony pełen jest powojennych niewybuchów. Dlatego nie wyklucza się hipotezy, że mężczyzna zginął od jednego z nich.

Kuba Kowalczyk
Jaslonet.pl

Czytaj więcej:

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
nic
nic
2023 lat temu

chcialbym zeby ludzie byli bardziej odpowiedzialni…

Back to top button
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x