r e k l a m a
Wiadomości

Dziś dowiemy się kto zostanie prezesem Pektowinu

O tym kto zajmie fotel prezesa Zakładu Przetwórstwa Owocowo – Warzywnego „Pektowin” w Jaśle zadecyduje dzisiaj Rada Nadzorcza firmy. Prawdopodobnie po południu będziemy znali nazwisko nowego prezesa spółki.

Wśród kandydatów na stanowisko prezesa wymienia się dwie osoby: jaślanina Jerzego Pruchnickiego, byłego prezesa zarządu, dyrektora firmy „Zelmer” w Rzeszowie oraz rzeszowianina Andrzeja Skarbka, byłego dyrektora „Instal-Rzeszów S.A”. Zaznaczamy jednak, że są to informacje nieoficjalne.

O funkcję wiceprezesa spółki ubiega się z kolei dotychczasowy prezes Pektowinu Franciszek Bosak. Z nieoficjalnych informacji wiemy, że Bosak ma spore szanse na objęcie wiceprezesury.

Kuba Kowalczyk
Jaslonet.pl

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
8 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
ut
ut
2024 lat temu

To jest raczej wybór parawanu ,za którego i tak będzie rządził Bosak !.

pracuś
pracuś
2024 lat temu

No i jak tu boków nie zrywać ze śmiechu???
Dwaj panowie ,którzy dyrektorowali w odkurzaczach lub stalą,nagle będą świetnymi dyrektorami w przemyśle spożywczym…A co oni o nim wiedzą? Wiadomo-nic.I tu wkracza dzielny Franciszek B…wszechwładca groszku,wina itp "łakoci" z rynku podkarpacia
On wie już wszystko,On już se nawet obmyślił,jak to na 80 tą rocznicę urodzin znów stać sie przywódcą stada…Warszawiak nie wytrzymał to i te paniska nie dadzom mu rady…Śmiejmy się,to poprawia jesienny stan depresyjny.Szkoda,ze czytającym (tylko),bo tym co pracują w Pektowinie nie jest do śmiechu.I jak tu nie przyznać racji tym,co twierdzą,ze kijem można zawrócić rzekę(a w Jaśle nawet 3)….

pracownik TUR-u
pracownik TUR-u
2024 lat temu

O k…!

nnnnn.....
nnnnn.....
2024 lat temu

Dajcie kogos udczciewgo na to to stanowisko!!!!!! kto sie zna na rzeczy i nie bedzie wyzyskiwał na ROLNIKACH i na pracownikach!!! Bo jak wiadomo to sama mafia byle oni mieli lepiej i wiencej dla siebie a my robili za psie pieniadze!!!!!!!!

trzeźwo patrzący
trzeźwo patrzący
2024 lat temu

To są tylko pobożne życzenia.Takiego,który będzie spełnial wszystkie wymienione przez Ciebie kryteria, nie znajdziesz

filon
filon
2024 lat temu

A PiS-dołki nadal mają Jasło gdzieś i robią swoje.Niszczą Pektowin.

Wróżka?
Wróżka?
2024 lat temu

Andrzej Skarbek, to człowiek oskarżony o korupcję w Krajowej Spółce Cukierniczej. Prezes Chemii Polskiej – spółki powiązanej z Janem Burym. Żona Jana Burego, współwłaścicielka Makaronów Polskich S.A., chce poszerzyć swoje posiadanie w branży spożywczej i docelowo przejąć Pektowin. Pan SKarbek w 1988 roku ukończył studia wyższe w Moskwie na uniwersytecie KGB. Cóż, skoro Bury chce mieć Pektowin, to będzie go mial, a Państwo niech za rok, może dwa sięgną do tego komentarza… myślę, że to sprawa dla CBA.

trzeźwy
trzeźwy
2024 lat temu

No i kiedy wreszcie dowiemy się kto został prezesem Pektowinu.Miało być dzisiaj i ten tytuł wisi od kilku dni.Przypomina mi to ogłoszenie na zamkniętym sklepie:zaraz wracam

Back to top button
8
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x