r e k l a m a
Wiadomości

Dzisiaj radni zadecydują, czy w Jaśle będzie więcej licencjonowanych taksówkarzy

Podczas dzisiejszej sesji radni miejscy podejmą decyzję w sprawie określenia liczby licencji dla taksówkarzy z Jasła.

Wśród projektów przedłożonych Radzie znajdzie się m.in. wyrażenie zgody na aplikowanie o dofinansowanie projektu w zakresie szans edukacyjnych uczniów jasielskich szkół podstawowych w ramach działania Programu Operacyjnego Kapitał Ludzki.

Ponadto burmistrz miasta złoży Radzie zbiorową informację o odbytych spotkaniach konsultacyjnych z mieszkańcami i przedłoży projekt budżetu na 2010 rok.

Początek sesji godzina 15.00

Kuba Kowalczyk
Jaslonet.pl

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
ixi
ixi
2024 lat temu

wolny rynek = konkurencja = walka o klienta = taniej, lepiej, czysciej i bezpieczniej..o czym tu debatowac? TO CHYBA PROSTE!

Hokeista
Hokeista
2024 lat temu

Radni Czeluśniak (LPR), Bernal(Forum Jasielskie),( Kołodziej, Kościow, Znamirowski(Platforma Obywatelska) byli przeciwko budowie lodowiska. Wstrzymali się od głosu radni: Dziedzic, Kędrek, Stachaczyński i Zając- wszyscy z Przymierza Samorządowego Prawicy. W Jaśle nie będzie lodowiska!!!!!!! Za budową byli radni: Dybaś, Balik, Bajorek, Barański, Jagielska, Niwelt, Hap, Zając z PIS, Trzop i Rak. Teraz wiemy, kogo nie należy wybierać! Wybory blisko.

Do hokeista
Do hokeista
2024 lat temu

Hokeista – nie było takiej uchwały czy bedzie lodowisko czy nie. Były tylko zmiany budżetowe niezgodne z prawem i przeciwko temu głosowali Ci radni.

Back to top button
3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x