r e k l a m a
Wiadomości

Feralny tydzień na jasielskich drogach

Niespokojny tydzień na jasielskich drogach. Wczoraj w wypadku na ul. Piłsudskiego ciężko ranna została 51-letnia piesza. Dzisiaj w Trzcinicy ranny w wypadku został 72-letni rowerzysta.

fot. archiwum

Wtorek – Jasło – 51-letnia kobieta walczy o życie

Pierwszy z wypadków miał miejsce we wtorek ok. godziny 7.15 rano. 51-letnia kobieta idąc od strony osiedla Górka Klasztorna, zatrzymała się na chodniku przed przejściem dla pieszych. Kiedy kobieta weszła na przejście została potrącona przez jadący w stronę Krosna  samochód marki  Skoda Fabia. Następnie auto wraz z kobietą na masce zjechało na przeciwległy pas ruchu i zderzyło się z jadącym z naprzeciwka Mercedesem Benz. Na skutek zderzenia kobieta wpadła pod koła Mercedesa doznając poważnych uszkodzeń ciała.

Z informacji jakie przekazała jasielska Policja wynika, że kobieta doznała złamania kości podudzia oraz ran głowy. Lekarze określają jej stan jako bardzo ciężki. 

Środa – Trzcinica – ranny 72-letni rowerzysta

Dzisiaj z kolei do wypadku doszło w Trzcinicy, gdzie 72-letniego rowerzystę potracił 21-letni kierowca Mercedesa.

Ok. godzi. 6.00 rano,  21-letni kierowca Mercedesa Sprintera jadący od strony Jasła w kierunku Gorlic omijając rowerzystę, nie zauważył  nadjeżdżającego z naprzeciwka pojazdu. Aby uniknąć zderzenia zjechał w stronę rowerzysty i potrącił go prawym bocznym lusterkiem. 72-latek z podejrzeniem złamania nóg oraz miednicy trafił do Szpitala Specjalistycznego w Jaśle.
 
W obu wypadkach kierujący pojazdami byli trzeźwi.

Kuba Kowalczyk / KWP

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
0 komentarzy
Inline Feedbacks
View all comments
Back to top button
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x