InwestycjeWiadomości

Gamrat: będą kupować maszyny od chińczyków

Gamrat jest zainteresowany podpisaniem umowy na zakup maszyn i urządzeń do wytłaczania tworzyw sztucznych z chińską firmą Guangdong Liansu Machinery Manufacturing Co. Ltd.

Przedstawiciele chińskiego producenta w Gamracie
Podczas wizyty przedstawicieli firmy w Gamracie, podpisano list intencyjny wyrażający zainteresowanie wzajemną współpracą.
Polska strona podkreśliła, że w swoich planach rozwojowych rozważa kupno wytłaczarki Liansu, jak również kompletnej linii do wytłaczania celem modernizacji i zwiększenia mocy przerobowych zakładów produkcyjnych.
Chińczycy wyrazili gotowość do zagwarantowania wysokiej jakości urządzeń, produkowanych w oparciu o wieloletnie doświadczenie, a także świadczenie wsparcia technicznego i serwisu.
Przedstawiciele chińskiej firmy w jasielskim Gamracie
Firma GAMRAT S.A. funkcjonuje na rynku chińskim niemalże od 10 lat, dostarczając wysokiej jakości wykładziny obiektowe GAMRAT. W planach perspektywicznych, ujętych w krótko i długoterminowych celach strategicznych, liczy na dalszą ekspansję na rynkach azjatyckich.
kk
Jaslonet.pl

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
4 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
wyłącznie obserwator
wyłącznie obserwator
2024 lat temu

Czy Gamrat ma sensowną wizję nie tylko przetrwania na rynku ale i rozwoju?Póki co daje się zauważyć szarpane ,nieskoordynowane działania Zarządu.Ciągłe jałowe dyskusje,a czas działa na ich niekorzyść

jaślan
jaślan
2024 lat temu

A może zaczną produkować gumki do mazania, znane kilkanaście lat temu? Mazały kiepsko ale ładnie pachniały i cieszyły się niezłym popytem :-))

miecioooo
miecioooo
2024 lat temu

Moze z maszynami przywioza na kilka chinek (tylko ladnych):)

joo
joo
2024 lat temu

„Chińczycy wyrazili gotowość do zagwarantowania wysokiej jakości urządzeń, produkowanych w oparciu o wieloletnie doświadczenie, a także świadczenie wsparcia technicznego i serwisu.”- legendarna chińska jakość…buhahahahaha

Back to top button
4
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x