Wiadomości

Gamrat dla fundacji Jurka Owsiaka

Firma Gamrat SA, znana z angażowania się w różnego rodzaju inicjatywy środowiskowe, podobnie jak w latach ubiegłych i w tym roku, czynnie włączy się w organizację XVIII finału Wielkiej Orkiestry Świątecznej Pomocy.

Pomoc obejmie wsparcie finansowe oraz przekazanie na potrzeby licytacji kalendarzy plakatowych z wizerunkami zawodników drużyny siatkówki męskiej Asseco Resovia, której jesteśmy sponsorem. Kalendarze dla kibiców i sympatyków Resovii będą cennym trofeum, a to dlatego, że opatrzone są własnoręcznymi autografami „Resoviaków”.

Chętnych do nabycia oryginalnych, o bardzo dużej sentymentalnej wartości kalendarzy, a co ważniejsze do wsparcia tak szlachetnego celu, jakim jest akcja prowadzona przez Jurka Owsiaka, zapraszamy do licytacji, która odbędzie się 10 stycznia w trakcie finału WOŚP.

(uo)

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

7
Dodaj komentarz

avatar
7 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
Piotranty mariola,Mariola.1..2..3 Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Zbyszek
Gość
Zbyszek

Brawo Gamrat!!! Może za przykładem Gamratu pójdą też inne zakłady i przyłączą się do akcji WOŚP? Oby tak się stało, gdyż tę szlachetną ideę w Jaśle,delikatnie mówiąc , próbuje się marginalizować.
A przecież można by pogodzić WOŚP oraz pomoc dla Szpitala w Jaśle organizując np. Wielkanocny Dar. Byłby wtedy i wilk syty i zając cały 🙂

Mariola
Gość
Mariola

Ktoś się tu promuje…Wybory idą,to widać i czuć zamiary…
Co do Owsiaka,to trzeba zapytać go 0 10% od utargu jaki pobiera od zapchanych worków co roku…Nie umniejsza to jego wkładu w przedsięwzięcie leczenia zdrowia ludzi,które jest ponoć obowiązkiem konstytucyjnym państwa
A skoro o pomocy mowa-najlepiej wspomagać za własne pieniadze,skromnie i po cichu.Nie za firmowe i z wystrzałem szampana,zanim się otworzy…

.1..2..3
Gość
.1..2..3

Mariola ale bredzisz…
Oglądaj wystąpienia Jurka to obejdzie się bez zbędnych pytań.

Mariola
Gość
Mariola

1 2 3 żyjesz w nieświadomości i omamiona(y) medialnymi pohukowaniami.Rozejrzyj się ,poczytaj trochę a potem mniej zdanie…

,
Gość
,

Gamrat upada a daje tym złodziejom kto chce pomóc nich da na ofirę w Kościele

anty mariola
Gość
anty mariola

oj mariolka mariolka skoro ci tak żal jak twierdzisz tych 10%… to czemu sama czegoś takiego nie zorganizujesz….za darmo….wiesz…wcale nie musisz nic wrzucać do puszki…ale i nie zaglądaj nikomu do portfela!!!

Piotr
Gość
Piotr

Do IP:88.220.132 (ten, co się wstydzi swojego podpisu): Jeśli masz podstawy , aby nazywać ludzi z WOŚP złodziejami, to niezwłocznie zgłoś to do prokuratury, w innym przypadku to Ty możesz zostać pociągniety do odpowiedzialności karnej za zniesławienie albo za zatajenie informacji o możliwości popełnienia przestępstwa. A jak wiesz , mimo ,że się nie podpisałeś, nie jesteś anonimowy . Gamrat nie zgłosił wniosku o upadłość (sprawdzone) więc tu kłamiesz ,mówiąc o upadającym Gamracie.Tak więc póki co, to Ty upadasz. Moralnie.
A podobno chodzisz do Kościoła.Chyba ,że z tym Kościołem, to też kłamiesz.

Close
X