Wiadomości

Gamrat wśród największych

Już po raz kolejny jasielski Gamrat weźmie udział w dwóch prestiżowych wystawach.

20 – 23 stycznia 2009 roku w Poznaniu ruszy kolejna edycja Międzynarodowych Targów Budownictwa BUDMA. To największa w tej części Europy wystawa, skupiająca producentów i dostawców najnowszych usług i materiałów budowlanych.  Na wystawie swoją ofertę zaprezentuje około 1200 wystawców, wśród nich firma z Jasła. Tegoroczne targi odbędą się pod hasłem: „Inspirowane naturą.” Gamrat jeden z największych w kraju przetwórców tworzyw sztucznych od lat sukcesywnie realizuje politykę przyjazną środowisku. Działalność firmy została wielokrotnie doceniona. Między innymi podczas wcześniejszej edycji targów BUDMA 2007, firma otrzymała nagrodę Acanthus Aureus „za stoisko najbardziej sprzyjające realizacji strategii marketingowej firmy na targach.”  Również w tym roku Gamrat przygotował propozycję nowości ze swoich grup produktowych.

Poznań – Targi Budma 2008 (fot. gamrat.pl)

Hanower – Targi Domotex 2008 (fot. gamrat.pl)

Z kolei w dniach 17 – 20 stycznia w Hanowerze odbędą się Targi Dywanów i Wykładzin Podłogowych DOMOTEX 2009. Ta prestiżowa i jedna z największych na świecie impreza co roku przyciąga tysiące zainteresowanych. W ubiegłym roku zaprezentowało się ponad 1400 wystawców, a ich stoiska odwiedziło ponad 47 000 osób z ok. 80 krajów. Jasielski Gamrat po raz 4 weźmie udział w imprezie i zaprezentuje swoją ofertę wykładzin podłogowych.

Kuba Kowalczyk
Jaslonet.pl

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
3 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Jan Chrzanowski
Jan Chrzanowski
2023 lat temu

Pociągnięcie strategiczne jak najbardziej słuszne z punktu widzenia bytu i rozwoju firmy. Jeżeli jest co pokazać,to należy to czynić.Tak się umacnia pozycję rynkową i logo firmy w świadomości odbiorcy.Tak firma osiąga sukces finansowy.Pozostaje pogratulować zarządowi spółki kreatywności i życzyć sukcesów,których jakby na jasielskiej palecie firm brakowało.

pezet
pezet
2023 lat temu

gamrat, rafineria lotos.. i długo długo nic…

wiola
wiola
2023 lat temu

z rafinerią nie jest tak wesoło jak ci sie zdaje pezet

Back to top button
3
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x