Wiadomości

Gazownicy mieli swoje święto. Grad: Dziękuję, że mogę z państwem tutaj być (foto)

Jubileusz 90 lat gazownictwa ziemnego w Polsce to również 90 lat gazownictwa w Jaśle. Podczas uroczystości barbórkowych, które odbyły się w Jasielskim Domu Kultury  obecny był minister Skarbu Państwa Aleksander Grad, który nie omieszkał podkreślić tego faktu.

Co roku mamy mnóstwo zaproszeń na barbórki. Moi najbliżsi współpracownicy pytali się, gdzie w tym roku? Ja – jak to gdzie? 90 lat – gaz – Jasło! Dziękuję za to zaproszenie i że mogę tu być i mogę się państwu pokłonić – mówił minister Aleksander Grad.

Minister podziękował za pracę górników i gazowników, którzy mają ogromny wpływ na rozwój tego sektora strategicznego. Grad podkreślił znaczenie Karpackiej Spółki Gazownictwa w Polsce.

Jesteście wzorem dla całego kraju. Mnie jest ogromnie miło będąc ministrem Skarbu Państwa, słyszeć same dobre rzeczy o tych firmach, o tych spółkach. Skąd taka dobra opinia? A to dlatego, że tutaj wszystko się zaczęło, że tutaj budowano te najlepsze wzorce, dlatego ta branża bardzo dobrze działa tu na południu Polski i na Podkarpaciu – mówił Aleksander Grad.

Oprócz podziękowań i przemówień zaproszonych gości, podczas jubileuszu  zostały wręczone medale „Za długoletnią służbę” nadane postanowieniem Prezydenta RP.


Kuba Kowalczyk
Jaslonet.pl

– – –
Fotoalbum:

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

2
Dodaj komentarz

avatar
2 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
SponsorKazimierz Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
Kazimierz
Gość
Kazimierz

Tam gdzie potrzebowali Pana ministra, tj. Pektowinie to "nie może być". Szkoda.

Sponsor
Gość
Sponsor

Goście kasę mają to się bawią. To o ile wzrośnie cena gazu w przyszłym roku?

Close
X