r e k l a m a
Wiadomości

Gazownicy mieli swoje święto. Grad: Dziękuję, że mogę z państwem tutaj być (foto)

Jubileusz 90 lat gazownictwa ziemnego w Polsce to również 90 lat gazownictwa w Jaśle. Podczas uroczystości barbórkowych, które odbyły się w Jasielskim Domu Kultury  obecny był minister Skarbu Państwa Aleksander Grad, który nie omieszkał podkreślić tego faktu.

Co roku mamy mnóstwo zaproszeń na barbórki. Moi najbliżsi współpracownicy pytali się, gdzie w tym roku? Ja – jak to gdzie? 90 lat – gaz – Jasło! Dziękuję za to zaproszenie i że mogę tu być i mogę się państwu pokłonić – mówił minister Aleksander Grad.

Minister podziękował za pracę górników i gazowników, którzy mają ogromny wpływ na rozwój tego sektora strategicznego. Grad podkreślił znaczenie Karpackiej Spółki Gazownictwa w Polsce.

Jesteście wzorem dla całego kraju. Mnie jest ogromnie miło będąc ministrem Skarbu Państwa, słyszeć same dobre rzeczy o tych firmach, o tych spółkach. Skąd taka dobra opinia? A to dlatego, że tutaj wszystko się zaczęło, że tutaj budowano te najlepsze wzorce, dlatego ta branża bardzo dobrze działa tu na południu Polski i na Podkarpaciu – mówił Aleksander Grad.

Oprócz podziękowań i przemówień zaproszonych gości, podczas jubileuszu  zostały wręczone medale „Za długoletnią służbę” nadane postanowieniem Prezydenta RP.


Kuba Kowalczyk
Jaslonet.pl

– – –
Fotoalbum:

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Kazimierz
Kazimierz
2024 lat temu

Tam gdzie potrzebowali Pana ministra, tj. Pektowinie to "nie może być". Szkoda.

Sponsor
Sponsor
2024 lat temu

Goście kasę mają to się bawią. To o ile wzrośnie cena gazu w przyszłym roku?

Back to top button
2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x