r e k l a m a
Wiadomości

Gorąca polityka w Zimnej Wodzie

– Nie dajcie sobie wmówić, że to gorszy region, że biedniejszy, że „ciemnogród”. Nie dajcie sobie wmówić, że tu „mohery” mieszkają, bo ja tutaj takich ludzi nie widzę – mówił senator Stanisław Piotrowicz, podczas gminnych dożynek.

Odbyły się one w tym roku w Zimnej Wodzie. Jednym z zaproszonych gości był senator Stanisław Piotrowicz, który do wyższej izby parlamentu starował z list PiS, a obecnie jest bezpartyjny.

– Kiedy poprzybywam tu, do Zimnej Wody, do Szebni, na Podkarpacie to widzę jak wygląda rdzenna Polska, ta prawdziwa Polska, gdzie wartości coś znaczą, ta Polska, w której jest hierarchia wartości Bóg – Honor – Ojczyzna. Tu dalej ludzie tym żyją tak jak ich przodkowie – stwierdził senator.

Kolebka wartości

Senator mówił, że Podkarpacie jest kolebką wartości, które próbuje się obecnie niszczyć.

– Doświadczamy tego jak ostatnimi laty próbuje się rozbijać tą jedność narodową. Rozbijać rodzinę, rozbijać miejscowości i rozbijać całe państwo. Cały czas się jątrzy, cały czas się skłóca ludzi, polityków się skłóca, poszczególne miejscowości ze sobą, różne grupy ludności, a robią to w przerozmaity sposób. I robią to też niektóre media, które żywią się sensacją.

Zdaniem senatora jest to sposób na odwracanie uwagi od istotnych spraw.

– Wtedy się łatwo rządzi, kiedy się wszystkich skłóci ze sobą. Wtedy oni zajmują się sobą a nie patrzą władzy na ręce – przekonywał Piotrowicz.

Słabe państwo

Piotrowicz mówił, że wydarzenia pod Smoleńskiem wskazują na kondycję państwa polskiego.

– Cóż to jest za państwo, które nie jest w stanie zapewnić bezpieczeństwa prezydentowi, najważniejszym osobom w państwie? Czy w takim państwie mogą czuć się bezpiecznie inni obywatele? Nie mówię tego, żeby zaogniać, ale żebyśmy nie ulegali medialnej presji, często nieżyczliwych ludzi – mówił senator.

Dożynki w trudnym czasie

Gospodarz dożynek w Zimnej Wodzie wójt gminy Jasło Stanisław Pankiewicz podziękował za ciężką pracę rolników, za pomoc w organizacji dożynek, za przygotowane wieńce dożynkowe. A także za solidarność mieszkańców gminy Jasło podczas czerwcowej powodzi.

– W tym miejscu pragnę podziękować wszystkim naszym mieszkańcom, którzy wykazali dobre serce i którzy swoją ofiarnością przyczynili się na ten moment do poprawy bytu tych, którzy ucierpieli podczas powodzi – mówił Pankiewicz –  Nade wszystko pragnę podziękować naszym druhom i strażakom, których pomoc była nieodzowna. Pracowali dla ratowania mienia, dobytku i życia ludzkiego – podkreślił wójt.

Kuba Kowalczyk
Jaslonet.pl

– – –
Fotogaleria:

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

20
Dodaj komentarz

avatar
20 Comment threads
0 Thread replies
0 Followers
 
Most reacted comment
Hottest comment thread
0 Comment authors
ciemnogródHIPOKRYZJAjaślanCHORE PAŃSTWO !!!!!pieszy jaślanin Recent comment authors
  Subscribe  
najnowszy najstarszy oceniany
Powiadom o
jaslanka
Gość
jaslanka

No tak Dożynki polityczne, nie ma co…

PiS-man
Gość
PiS-man

Jaślak – to w takim miasteczku jak Jasło jest inteligencja? A ty pewnie jesteś jej prominentnym przedstawicielem? :smilewinkgrin: Antyraydyjko – pojęcie "rdzenni" jest dla ciebie za trudne więc sobie odpuść, bo i tak nie zrozumiesz! 😀

ruda maryśka
Gość
ruda maryśka

Nawet Piotrowicz uciekł z PiS.Posłuchajcie co o tej sekcie mówi europoseł Migalski.Kaczyzm w Polsce wymiera.Nareszcie!

lol2
Gość
lol2

a Drzewo z Kołaczyc nie było??????????

jaślak
Gość
jaślak

PiSman: Polecam oficjalną stronę http://www.ipn.gov.pl.sip.index gdzie o swoim PiSowskm idolu możesz sobie poczytać taką oto wzmianką /cytuję fragmenty/: prok. Stanisław Piotrowicz – twórca aktu oskarżenia sygn. akt /sądowych/ SoW-710/82 z dn. 24.09.1982 r. w trybie doraźnym przeciwko Antoniemu Pikulowi o posiadanie, rozpowszechnianie wydawnictw bezdebitowych mogących wzbudzić niepokój społeczny, rozruchy, itd. Z oficjalnego biogramu tego niezłomnego bojownika przeciwko komunie wynika, że w 1976 r. podjął pracę w Prok. Rejonowej w Dębicy, w 1978 r. zdał egzamin prokuratorski, a od 1980 r. pracował w Prok. Rejonowej w Krośnie.

pieszy jaślanin
Gość
pieszy jaślanin

Panie Piotrowicz błagam Pana jako prawnika,niech Pan spowoduje,ażeby z chodników w Jaśle zniknęły psie odchody.Pseudowłaścicieli psów coraz więcej,gówien rozmamranych coraz więcej i nikt się tym nie przejmuje.Proszę zorganizować akcję pouczającą i dla psów i dla właścicieli psów i dla tych,którzy powinni z racji zajmowanych stanowisk dbać o miasto.Może któraś ze Stron zrozumie jak się mieszka w dużej zbiorowości.

CHORE PAŃSTWO !!!!!
Gość
CHORE PAŃSTWO !!!!!

"STOWARZYSZENIE ZAGROŻONYCH WYKLUCZENIEM SPOŁECZNYM" – DLA WSZYSTKICH WYKORZYSTYWANYCH PRZEZ PRACODAWCÓW,PAŃSTWO, ORAZ RENCISTÓW I EMERYTÓW – WEGETUJĄCYCH ZA GŁODOWE UPOSAŻENIA -ORGANIZUJEMY SIĘ W STOWARZYSZENIE ABY SIĘ PRZECIWSTAWIĆ DŹWIGANIU TEJ PSEUDO DEMOKRACJI NA BARKACH NAJNIŻEJ UPOSAŻONYCH I KONTROLOWAĆ SPEŁNIENIE OBIETNIC RZĄDZĄCYCH.

jaślan
Gość
jaślan

"Żyją jak ich przodkowie…" Fakt. Wystarczy spojrzeć na nasze drogi:upset:

HIPOKRYZJA
Gość
HIPOKRYZJA

co z prokuratorami z PRL…
ciemnogród mohery tu są nie trzeba wmawiac to wiadac slychac i czuc

jaślak
Gość
jaślak

Panie były PRLowski prokuratorze, skoro twierdzisz pan, że mohery nie istnieją, to kto pana wybrał na senatora, może wielkomiejska inteligencja, ha, ha, ha!!!

anty pis
Gość
anty pis

co mysla ze oglupia biedote dziadostow nedze co mysla

lupus
Gość
lupus

Panie Senatorze jest ciemnogrod ,jest biedota ,sa mochery i jest pelno hipokrytow którzy wmawiją ludziom że jest inaczej :yes::yes:

norm
Gość
norm

za darmo tam druchy strażacy nie pracowali Panie Wójcie.

rolnik
Gość
rolnik

No tak, "typowi rolnicy" z dziada pradziada starostami dożynek… ha ha ha…. żałosne

zuzia
Gość
zuzia

I jest pełno zakompleksionych ludzików w rodzaju lupusa 😡

Chop
Gość
Chop

Najprościej ogłupić lud z wiosek, bo naiwny i pójdzie głosować na nowy elektorat.

antyradyjko
Gość
antyradyjko

co to znaczy rdzenni polacy to co znaczy rdzenni pachnie najonalizmem
bida nędza ciemnogród ksenofobia wstyd i hańba na cała Polskę

basta
Gość
basta

chop: głosować na elektorat??? ciekawe. a ja myślałem, że to elektorat głosuje

PIsiorek
Gość
PIsiorek

Jątrzyciel jeden. Jak prezydent kazał lądować , to co miał robić biedny pilot. Niech bzdur nie opowiada. Zamiast godzić się z ruskimi, bo tam jest nieograniczony rynek zbytu, to pieprzy o honorze , bogu , ojczyżnie. Jak taki mądry niech da jesc biednym. Obłuda tych pisoków nie zna granic.

ciemnogród
Gość
ciemnogród

do pis mana co sądzisz o prokuratorach PRL…tylko szczerze

Close
X