Wiadomości

Gratulacje komendanta Policji dla funkcjonariuszy SOK

Gratulacje i życzenia dalszych sukcesów w służbie, złożył dzisiaj Komendant Powiatowy Policji w Jaśle czterem funkcjonariuszom Straży Ochrony Kolei, którzy zatrzymali złodzieja. Zatrzymanie podejrzanego przyczyniło się do wyjaśnienia przez policjantów wielu kradzieży i ustalenia trzech paserów.

Gratulacje dla funkcjonariuszy SOK (fot. KPP Jasło)
Komendant Powiatowy Policji w Jaśle mł. insp. Robert Woźnik wręczył list gratulacyjny starszym przodownikom Zbigniewowi Antasowi, Henrykowi Grybośowi, Krzysztofowi Klajnowi oraz strażnikowi Tomaszowi Sanokowskiemu z jasielskiego Posterunku Straży Ochrony Kolei. Funkcjonariusze, w poniedziałek 4 października br. zatrzymali na gorącym uczynku złodzieja przewodów krzemobrązowych. Zatrzymanie podejrzanego  pozwoliło wyjaśnić wiele tego rodzaju kradzieży w trzech powiatach.
Komendant pogratulował wzorowo pełnionej służby i właściwej postawy w sytuacji zagrożenia przestępczością. Podkreślił również, że tak udane współdziałanie funkcjonariuszy Straży Ochrony Kolei z Policją, przyczynia się do podniesienia poziomu bezpieczeństwa na terenie naszego powiatu. Kończąc złożył życzenia dalszych sukcesów w służbie i satysfakcji z dobrze wypełnianych obowiązków.
KPP Jasło

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
1 Komentarz
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
bob
bob
2024 lat temu

można tylko pogratulować!

Back to top button
1
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x