r e k l a m a
Wiadomości

Grypa w Jaśle? To tylko plotki! (w państwa sprawie)

W związku z informacjami i mailami jakie otrzymaliśmy od państwa w sprawie grypy w Jaśle, postanowiliśmy przyjrzeć się temu tematowi. Odwiedziliśmy przychodnie oraz jasielski szpital. Z zaczerpniętych przez nas informacji wynika, że Jasłu póki co nie grozi epidemia grypy.

Nie zauważamy zwiększonej zachorowalności nawet na zwykłe przeziębienia sezonowe, nie mówiąc już o grypie –  mówi nam Hanna Grandus, lekarz rodzinny w Somedzie.

Lekarze podkreślają, że nie odnotowali większej ilości pacjentów niż w latach poprzednich. Najczęściej trafiają do przychodni chorzy z infekcjami kataralnymi ale bez objawów grypy.

Szpital nie potwierdził żadnego przypadku grypy, również tej najgroźniejszej w ostatnim czasie, czyli wirusa A/H1N1, co sugerowali nasi czytelnicy. Postanowiliśmy jednak sprawdzić, czy szpital jest przygotowany na tego typu przypadek.

Jesteśmy przygotowani na przyjmowanie pacjentów. Na dzień dzisiejszy takiego przypadku u nas nie było i mam nadzieję, że nie będzie – mówił Zbigniew Betlej, dyrektor jasielskiego szpitala.

Kuba Kowalczyk
Jaslonet.pl

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
6 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
ut
ut
2024 lat temu

Grypa była ! jest i będzie !!zawsze o tej porze roku ! -to jest zjawisko normalne w naszym klimacie . Panikę sieje się po to ,żeby firmy farmaceutyczne ciężką kasę robiły na nas !!!!.A lekarze też w tym swój udział mają { naganianiu do aptek }.Jeszcze parę lat temu w Jaśle były 3 { trzy !} apteki ! i kolejek w nich nie było.-a dzisiaj !!!?????-ktoś musi w końcu dawac na ich utrzymanie ! " Nie dajmy się ogłupic ,nie dajmy się omomic……….

Stanisław
Stanisław
2024 lat temu

Na szczęście do Jasła mało kto zagląda,bo i po co.Zatem jest faktycznie realna szansa ,że w to miasto nie żygnie grypą.Już widzę tytuły w prasie-"Jasło oazą na pustyni Grypa"…To będzie dopiero walor przedwyborczy…Bo jam to uczynił,czy uczyniła lać będzie się w mikrofony wiadarami.Oj,będzie kabareton….

Land
Land
2024 lat temu

Lekarze mają swoje umówione apteki i tam kierują pacjentów po lekarstwa mimo, że leki są tam najdroższe. Przykładem apteka przy dworcu autobusowym , a lekarze z" Centrum Mastej". Kedy skończy się wchodzenie bez kolejki do gabinetów panów z czarnymi teczkami?.

www
www
2024 lat temu

takie zadupie jak jaslo to nawet grypa omija 😀

.
.
2024 lat temu

do "www". skąd sie biorą tacy zakompleksieni ludzie jak ty? z krosna??

xx
xx
2024 lat temu

Tylko gadani i chwalenie się jak zawsze!

Back to top button
6
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x