Wiadomości

Henryk Motkowicz członkiem Zarządu Powiatu Jasielskiego

Henryk Motkowicz został nowym członkiem Zarządu Powiatu Jasielskiego. Za jego kandydaturą głosowało 15 radnych, nikt nie był przeciwny, wstrzymało się 6 radnych a 1 głos był nieważny.

Henryk Motkowicz tym samym zastąpił Stanisława Żygłowicza, który prawie miesiąc temu zrezygnował z pełnionej funkcji. Oficjalnie, Żygłowicz zrezygnował, bo w myśl przepisów nie mógł jednocześnie prowadzić działalności weterynaryjnej w powiecie i sprawować funkcji członka Zarządu Powiatu.

Kandydatura Henryka Motkowicza została zgłoszona przez Starostę Adama Kmiecika i była jedyną do wyboru na członka zarządu.

Po głosowaniu, Motkowicz oświadczył, że jest to dla niego wyzwanie, któremu stawi czoła.

Jest to wyzwanie. Cieszę się, że dzisiaj ten wybór nastąpił. Jest to mobilizacja do dalszego działania. Nie boję się trudnych decyzji, nie boję się spraw inwestycyjnych – zapewnił Motokowicz.

Henryk Motkowicz z wykształcenia budowlaniec i inżynier inżynierii środowiska. Na co dzień jest pracownikiem Gminy Jasło, gdzie pracuje w inspektoracie gospodarki przestrzennej i inwestycji. Odpowiada między innymi za budowę kanalizacji w gminie Jasło.

Jest to człowiek, który merytorycznie zajmuje się różnego rodzaju inwestycjami, posiada odpowiednie wykształcenie w tym kierunku. Na pewno będzie to mocny punkt Zarządu – chwali swojego kandydata starosta Adam Kmiecik.

Motkowicz jako członek nieetatowy nie będzie przydzielony do realizacji konkretnych działań zaś będzie brał czynny udział w realizacji wszystkich zadań w powiecie jasielskim.

Jako członkowi Zarządu przysługiwać mu będzie dodatkowe wynagrodzenie w wysokości około ośmiuset złotych miesięcznie.

Kuba Kowalczyk
Jaslonet.pl

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
6 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
jasiu
jasiu
2024 lat temu

Merytoryczne przygotowanie nie dotyczy Starosty.

vv
vv
2024 lat temu

:confused::confused:i znowu człowiek PISu co ten Kmieć wyprawia nie było nikogo z Platformy

PIS
PIS
2024 lat temu

do vv. Bardzo mi przykro, ale nie ma już ludzi PO na stanowiska. Byli wybitni- zostali zatrudnieni w Gamracie przez Prezesa Czajkę – członka PO. Teraz Pan Starosta musi brać NASZYCH ludzi do władzy – bo my jesteśmy dobrzy.

zakus
zakus
2024 lat temu

Pan Kmiecik już nie jest związany z Po.Dlatego upycha PiS-dołki,gdzie się da:yes:

.
.
2024 lat temu

PiS, niezastąpieni jak ch….a… Im dalej w IPN, tym więcej Drzew:D

Sen
Sen
2024 lat temu

Starosta robiąc sobie foty na tle panoramy Jasła mógłby sobie lepiej zawiązać krawat a nie wygląda jak żużel z NŻ

Zobacz także
Close
Back to top button
6
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x