r e k l a m a
Wiadomości

I Ty powiedz fiskusowi co o nim myślisz!

Podatniku masz szansę powiedzieć fiskusowi co o nim sądzisz. A właściwie co sądzisz o pracy Urzędu Skarbowego w Jaśle.

W dniach 15-19 czerwca br., w budynku Urzędu, każdy podatnik będzie mógł wziąć udział w badaniu zadowolenia i oczekiwań klienta.

Wypełniając ankietę będzie można wyrazić swoją opinię o obecnej działalności Urzędu oraz wyrazić swoje oczekiwania co do lepszego działania Urzędu w przyszłości.

Wyniki badań posłużą do usprawnienia i podniesienia komfortu obsługi w Urzędzie Skarbowym w Jaśle.

Oczywiście, ankiety są anonimowe i wbrew opinii sceptyków, treści w nich zawarte nie zostaną wykorzystane przeciwko podatnikom.

Kuba Kowalczyk
Jaslonet.pl

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
10 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
Podatnik001
Podatnik001
2023 lat temu

Wydaje się ciekawe 🙂
Ale czy na pewno poskutkuje?

naczelnik
naczelnik
2023 lat temu

dwie podstawowe rzeczy punkt wydawania zaświadczeń parter duża sala/tragedia,chamstwo,ignorancja pod.itp/druga to dział egzekucji-kierownik dowiedzieć się coś od tej kobiety to cud.ona nic nie wie a na każdym dokumencie jest jej podpis.dobrze że pamięta jeszcze jak się nazywa,tak myślę.swietna kandydatka na punkt informacyjny P.K.P.Jaka kolej taka informacja.

PODATNIK 002
PODATNIK 002
2023 lat temu

do NACZELNIKA. kolego masz racje na zaświadczeniach jest ta pani po METAMORFOZIE ona jest po menopałzie trzeba to uszanować.Ta z egzkucji to myślę że praca na P.K.P to za duża odpowiedzialność dla NIEJ,choć mała to stworzona jest do jeszcze mniejszych ról.Zapomniałeś o jednym gościu kiedyś nomber 1 teraz nr.2. to przez niego mamy taki a nie inny URZĄD . Jaki był PON taki mamy KRAM.Myślę że jak wyplewimy stare chwasty to będzie dużo lepiej i wtedy JASIELSKI U.S będzie naprawdę przyjazny podatnikowi.ZMIENIĆ KONIECZNIE KIEROWNIKÓW DZIAŁU POD.DOCH. I EGZEKUCJI,to nie są funkcje pełnione dożywotnio.Nr 2 na dzień dzisiejszy też musi zmienić… Czytaj więcej »

obywatel
obywatel
2023 lat temu

chamstwo zapomina że urzędnicy są dla obywateli a nie obywatele dla urzędników. Na kawę to do kawiarni a nie do pracy.

puciu
puciu
2023 lat temu

Poddaję sens istnienia US w Polsce. Podatek powinien być jeden – tzw. "pogłówny" Każdy obywatel pracujący czy nie, powinien płacić jedną stawkę. US wtedy są niepotrzebne. Szanowna biurokracja US a także radcy podatkowi będą musieli normalnie zacząć pracować.

obywatelka
obywatelka
2023 lat temu

nie wszyscy urzędnicy są żli,ja znam jednego z widzenia on pracuje w u.s Jasło bo tam go widuję,a wynajmuje mieszkanie na Skłodowskiej,bo tam też często go widuję.Tej starszej pani co u niej mieszka to widziałam że w zimie to i węgla przyniesie,drzewa na rąbie,tylko jest taki nieufny,bo strasznie się czaji jak tam przychodzi a dlaczego to nie wiem.Pytałam sąsiadów ale oni też nie wiedzą dlaczego.Teraz mało jest już takich ludzi,uczynnych a zwłaszcza urzędników.

Jaślanin
Jaślanin
2023 lat temu

ten dobry urzędnik chyba kosił u tej pani w środę trawe.ale on tam nie mieszka tylko do niej podchodzi bo chyba razem pracują i nie chcą się ujawniać.On był kiedyś 1 numer póżniej był na samym dole mył szklani w damskiej ubikacji i teraz jest na 2 pozycji,wykopał kolege po tylu latach no i co więcej pisać tak się nie robi.Ale to jest jego urząd on tak myśli.

TURYSTA
TURYSTA
2023 lat temu

do PODATNIKA 002 MASZ rację koleżanko lub kolego ale na zaświad.to ta pani ma a nie jest po menopałzie,natomiast ta z egzekucji to podpisze wszystko,ona nawet kiedyś podpisze swoje zwolnienie z pracy i nie będzie wiedziała że podpisała-dochodowy podatek kierowany jest przez taką WILLKOM ale nie wzrostem panią ale co tu mówić wieś i to samotna.A ten PON z góry-jego czas nadejdzie.W Cisnej otwierają placówkę bedzie może dalej ale zdrowo.:uhoh:

Doris
Doris
2023 lat temu

Ja nie wierze ani w jedno słowo tych mściwych nieudaczników -piszą to ze zwykłej zemsty -osoby które zostały m.in wywalone z pracy z Urzedu Skarbowego w Jaśle. Wiem to z pewnych źródeł. Teraz pozostaje im tylko zemsta i oczernianie innych.
Pozdrawiam

mietek z za góry.
mietek z za góry.
2023 lat temu

Ludzie o czym wy tu piszecie , to forum ma być o pracy urzędu , a ja tu widzę w większości bezpodstawne oczernianie jego pracowników , człowieku przyjdz do urzędu wypełnij ankietę i w ten sposób wyraż swoją opinię-ten link temu miał służyć .A wy lenie siedzicie w domach przed kompem i piszecie głupoty .

Back to top button
10
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x