r e k l a m a
Wiadomości

Intensywne opady. Jasło czeka powtórka?

Poziomy wód na wszystkich rzekach w Jaśle przekroczyły już stany ostrzegawcze, Ropa i Wisłoka osiągnęła już poziom alarmowy  – to efekt dzisiejszych opadów deszczu. Biuro Prognoz Meteorologicznych w Krakowie informuje o dalszych opadach. Dla woj. podkarpackiego Biuro IMGW wydało ostrzeżenie o trzecim stopniu zagrożenia intensywnymi opadami deszczu.

rz. Jasiołka w Jaśle

W punkcie pomiarowym na rzece Ropie w Topolinach (Trzcinica) poziom wody o godzinie 20 przekroczył stan alarmowy i wynosi 400 cm. Stacje pomiarowe Żółków-Wisłoka i Krajowice-Wisłoka po godzinie 21:30 również odnotowały przekroczenie poziomów alarmowych. W punkcie Jasło-Jasiołka poziom wody jest wyższy od stanu ostrzegawczego o 100 cm, i jest bliski alarmowego.

Biuro Prognoz Meteorologicznych ostrzega o występowaniu umiarkowanych i silnych opadów deszczu na terenie woj. podkarpackiego w dniach 1-3 czerwca br. 

Przewidywana wysokość opadów w ciągu doby od godz. 6.00 dnia 01.06. do godz. 6:00 dnia 02.06. wyniesie od 35 mm na Pogórzu Karpackim i w Beskidach do 20 mm na pozostałym obszarze. W ciągu następnej doby od 15 mm na Pogórzu Karpackim i w Beskidach do 10 mm na pozostałym obszarze – czytamy w komunikacie Miejskiego Centrum Zarządzania Kryzysowego w Jaśle.


Jaslonet.pl

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
9 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
ixi
ixi
2024 lat temu

SPOKOJNIE! Pani Burmistrz, Radni, jasielscy ksieza (od swiecenia i fotorelacji), pomnikin Katynskie i deby wszelakie..MAJA TO POD KONTROLA!!!:lol:

?
?
2024 lat temu

ZDJECIE TEJ PANI W BERECIE..PODSUMOWYWUJE TEN REGION…:lol:

q
q
2024 lat temu

tzn.jak podsumowuje ???

Pikuś
Pikuś
2024 lat temu

To okropne,że ta cholerna woda ciągle leje się z niebiańskiej cysterny ku chwale chwastów
A może to dar dziękczynny za cuda jakie przeżywamy w Kraju dzięki uprzejmości ich udziałowcom…?
Oby zwały wytrzymały i lud jasielski nie zalały!

ixi
ixi
2024 lat temu

NO TO PRZYPOMNIJMY WSZYSTKIM POLAKOM PIERWSZY ROK RZĄDÓW PIS i JK: To był wyjątkowy rok, takiego nie mieliśmy od 17 lat. Pierwszy raz od 17 lat do marszałka sejmu wpływa wniosek aby Jezusa Chrystusa ogłosić królem, a na komendzie można zamówić taxi lub pizzę. Wszystko zaczęło się od kampanii partii zwanej żartobliwie prawem i sprawiedliwością, pod wdzięcznym tytułem `My dotrzymujemy słowa'. W ramach "my dotrzymujemy słowa, jeśli mój brat zostanie prezydentem, ja nie zostanę premierem", premierem został atrakcyjny Kazimierz, pierwszy produkt medialny w Europie Środkowej. Rodzime Truman Show potrwało pół roku. W tym czasie w ramach "my dotrzymujemy słowa w… Czytaj więcej »

ciekawski
ciekawski
2024 lat temu

ixi jak ci sie chcialo tyle pisac

PiS-man
PiS-man
2024 lat temu

Przecież Pani Burmistrz na jasielskich portalach zapewniała,że wały spełniły swoją rolę.Więc skoro ona tak mówi to ja śpię spokojnie.:lol:

UM portal zalany!
UM portal zalany!
2024 lat temu

Wały wytrzymały wg. pani burmistrz, ale nie wytrzymał portal http://www.jaslo.pl Został zalany przez grupę nieudaczników co nawet nie znają polskiego języka. Radzę sprawdzić bo to za nasze podatki, kolejna droga w pola!

kama
kama
2024 lat temu

ixi rączki pewnie bolą ale główka to się nie zmęczyła…taaa PIS beee a PEŁO -CUUUDO …ZA OKNEM TE CUDA WIDAĆ jak cholera ….bezrobocie spadło, służba zdrowia uzdrowiona ,autostradyyyyy do nieba ….ech długo by wymieniać trzeba!!!

Back to top button
9
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x