r e k l a m a
Wiadomości

Jaślanie głosują

O 8.00 rano, zostały otwarte lokale wyborcze, w których można oddać głos na swojego kandydata do Parlamentu Europejskiego. Glosujemy do godziny 22.00. Jak na razie jaślanie małymi grupkami przychodzą do lokali wyborczych.

fot. W. Żebracki / Jaslonet.pl

Wśród glosujących, można spotkać zarówno starsze osoby jak i młodzież, która w większości traktuje możliwość wzięcia udziału w  wyborach jako swój przywilej. Niektórzy młodzi ludzie już po raz kolejny korzystają z tego prawa, zadając kłam opinii, że młodzież jest bierna w kwestii wyborów i polityki.

Staram się regularnie chodzić na wybory, traktuje to jako przywilej, że mogę mieć prawo decydowania o tym co się dzieje, wybierania władz czy to krajowych, czy tak jak dziś do Parlamentu Europejskiego – mówi nam 23 letni Karol Lenart.

fot. W. Żebracki / Jaslonet.pl


Jak podkreślają członkowie komisji wyborczych, na razie jaślanie przychodzą małymi grupami do lokali wyborczych.

Większość osób idzie do urn, po mszy w Kościele, nierzadko w lokalach wyborczych można spotkać całe rodziny, młodych i starszych. 

Przypominamy, że lokale wyborcze są otwarte do godziny 22.00.

Kuba Kowalczyk
Jaslonet.pl

Pokaż więcej

Powiązane artykuły

Subscribe
Powiadom o
guest
2 komentarzy
najstarszy
najnowszy oceniany
Inline Feedbacks
View all comments
obtymista-jeszcze i wciąż
obtymista-jeszcze i wciąż
2024 lat temu

Z moich obserwacji wynika ,ze frekfencja nie dobije do 15%.Po mszach gremialnie lud szedł do domu.Niliczni skręcali do lokali,przecho-
dząc obojetnie.Dlaczego? Wiadomo- odwet za dobra codzienności…Ja byłem i oddałem nawet głos,ciągle w nadziei,że idzie nowe,a wraz z nim w parlamencie bedą nowi ludzie-czynu,nie kłapania dziobami dla kasy…

ixi
ixi
2024 lat temu

ZEBY TYLKO ZNOWU na PODKARPACIU GNOJU NIE NAROBILI I NIE ZAGLOSOWALI NA TYCH FANATYKOW Z PIS czy SAMOLO-BRONY!:bigeek:

Back to top button
2
0
Would love your thoughts, please comment.x
()
x